Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire zavar, ha mész az...

Mennyire zavar, ha mész az utcán egy ismerősöddel, és szembe jön valaki, akit máshonnan ismersz?

Figyelt kérdés

júl. 25. 09:22
A kérdező szavazást indított:
Mindig zavar.
Soha nem zavar.
Ha mindkettővel jóban vagyunk, akkor nem zavar
Ha egyik sem családtag, akkor nem zavar.
Valami mástól függ, hogy zavar-e, leírom hozzászólásban.
33 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Miert zavarna? Volt már olyan is hogy egx kész csapat is osszejott teljes véletlen:d


Mentunk a barátommal az utcán erre jottek szembe bnoim leálltunk velük de aztán megjelentek barátom haverjai is, aztán haverok haverja.

Es tiszta izgi lett hogy eddig csaj ketten voltunk most meg állunk az utcán vagy huszan is lassan es mindenki beszél mindenkivel:D


Masik pasimban is ezt ugy birtak mikor beülunk valahova egy asztalhoz aztán tele lesz az egész gyűlnek körénk:)

júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Háát, ha őszintén vállalod magad mindkét ismerősöd előtt, akkor nem kéne, hogy zavarjon.
júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez maximum akkor zavarna, ha titkosügynök lennék.

De nem vagyok az. :-))))

júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
He? Ezen mi a zavaró?
júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak szembe jönne velem valaki, akit máshonnan ismerek!

Nagyon örülnék neki!

júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez max akkor zavarna, ha a titkos szeretőmmel korzóznék, és szembejönne a férjem vagy egy közeli családtag :D El sem tudom képzelni, hogy ebben amúgy mi a zavaró...
júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna?
júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Semennyire, mégis miért zavarna?
júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Ha nem olyan jó ismerősöm, akkor úgyis csak köszönünk max, nincs leállás. Ha közeli, akkor leállunk picit beszélgetni, nyilván max 2-5 percre, ennyi engem sem szokott zavarni, ha én vagyok a harmadik fél. De ha pl kolléga vagy ilyesmi akkor szintén max köszönés meg 2-3 mondat mert másnap úgyis találkozunk.
júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Ennek a kérdésnek tényleg csak akkor van értelme, hogyha az ismerőse alatt a szeretőjét érti. Dehát nem azt írta.
júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!