Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakik közületek valaki Kanadáb...

Lakik közületek valaki Kanadában vagy ismertek onnan sok embert? Volt a South Parkban vmi olyasmi, hogy a kanadaiak gombszeműek, vagy micsoda. Már nagyon régen láttam, ne kérdezd, melyik rész. De a kérdés, hogy tényleg gombszeműek?! Folytatás lent.

Figyelt kérdés

Nem ismerek senkit sem onnan.

Alanis Morissette-ről és Ryan Goslingról viszont mindig is az volt a véleményem, hogy furcsa, közel ülő szemeik vannak.

Aztán nemrég kiderült számomra, hogy mindketten kanadaiak.


Igaz, az is kiderült éppen ma számomra, hogy Alanis Morissette magyar származású, ami nagyon meglepett...


Na mindegy, aki ismer sok kanadait, aki eredeti kanadai, írjon: milyenek a szemeik?



tegnap 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A South Parkban még szét is nyílt a fejük, amikor beszéltek. Ne erre alapozz már :D


Olyanok, mint bárki más. Más nemzetű emberek között is van közel ülő szemű, és nem jellemző a kanadaiakra, hogy a többségnek "fura" szeme lenne.

tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, nem alapoztam arra, csak kérdezem.

Arra egyáltalán nem emlékszem, hogy szétnyílt a fejük.


De Ryan Gosling elgondolkodtatott...

tegnap 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Északra főként a franciák nyomultak lefelé az írek britek walesiek stb , minden népnek megvan a maga jellegzetessége .
tegnap 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A South Parkban azért voltak másképp rajzolva, mert a kanadaiakat olyan "külön állatfajnak" akarták látszatni.

A valóságban persze nem gombszeműek, ugyanolyanok, mint a normális emberek :D

tegnap 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ú... Még eszembe jutott vki. Ryan Reynolds. Neki is olyan kicsi, közel ülő szemei vannak. Rákerestem: kanadai-amerikai.

Nekem ez már tuls sok ahhoz, hogy "véletlen egybeesés" legyen. ;)

tegnap 14:44
 6/6 A kérdező kommentje:
*túl sok
tegnap 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!