Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehetne ezt diplomatikusa...

Hogy lehetne ezt diplomatikusan megoldani?

Figyelt kérdés

A szomszédban testvérek marakodnak az örökségen.

Az elhúnyttal elég jó viszonyban voltunk, de a gyerekeit nem kedvelem -és nem ok nélkül- felőlem megehetik egymást, csak engem hagyjanak békén.

Az egyik nagyon "barátkozni" akar velem, én meg nem akarok, de ez őt nem érdekli. Becsönget, vagy odajön, ha az udvaron meglát. Be akar vonni a viszálykodásukba, hiába mondom neki, hogy ezt rendezzék egymás között, nem tartozik rám. Igyekszem udvariasan lerázni, durván nem akarom elküldeni a francba. Mit tanácsoltok, hogy megszabaduljak tőle, de "rossz szomszédság, török átok" se legyen belőle.



okt. 5. 20:18
1 2
 1/15 Katona Dius ***** válasza:
Kérdés az, hogy meg akarják tartani az ingatlant, vagy sem? Ha eladják nemsoká, akkor nem feltétlen kell diplomatikusnak lenned. Ha valamelyik marad, akkor csak azt tudod csinálni, amit eddig. Óvatosan vissza utasítod. Bár ha ennyiből neki nem esik le, akkor talán hiába.
okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit akar ez enber? Miért jár rád?
okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1# Ha el is adják, az csak hosszú pereskedés után lesz.

2# Nő, és én is az vagyok. Gondolom szövetségest keres a testvére ellen.

okt. 5. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
az nem mindegy milyen szövetséges kell neki. Mit gondolsz?
okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy per lesz az örökségből. Szerintem azt reméli, hogy neki kedvező tanúvallomást teszek, ha barátkozik velem, azért erőltetné. Vagy nem tudom mit akar tőlem...
okt. 5. 21:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor ezt. Elmondod neki, hogy ne várjon tőled hamis vallomást.
okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6# Az jó megoldás lenne, de én finomabb, diplomatikus megoldásra gondoltam, mert nem akarom magamra haragítani, csak lekoptatni.
okt. 5. 21:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor mondod, hogy nem tudsz semmit arról, amibe bele akar rángatni.
okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kicsit sokat kombinálsz. Mégis milyen vallomásra gondolsz? Megölik egymást esetleg a telekért vagy mi?
okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bírósági tárgyalás, amibe belerángatják az összes létező és nem létező ismerőst szomszédot stb.
okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!