Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nincs pénzük vagy igénytelenek?

Nincs pénzük vagy igénytelenek?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm tanyára költözött a családjával. Elvileg sok pénzt keresnek elmondása szerint, hatalmas terület, őstermelők, rengeteg állat stb. Nemrég meglátogattam és azóta nem térek észhez, mert a lakóház egy putri. De szó szerint. Valójában ilyen szegények lennének? De közben azért is putri, mert áll mindenhol a szemét, kosz, mocsok stb. Nem csak arról van szó, hogy felújítandó a ház. Szegények vagy igénytelenek? Korábban gyönyörű házban lakott barátnőm.
tegnap 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Egy tanyán rengeteg a munka, és nagyrészt olyan jellegű, ami elég sok mocsokkal jár. Nagyon nehéz lenne 7/24 tisztaságban tartani a házat.
tegnap 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted ahhoz gazdagnak kell lenni, hogy kitakarítsanak?
tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Depressziósok is lehetnek.
tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Mikor költöztek? Lehet még nem volt idö rendesen kitakarítani
tegnap 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Seila ***** válasza:
19%
Talán felhalmozódott a hitelük ezért költöztek tanyára.
tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

A takarításhoz nem kell pénz. Nekem volt, hogy víz sem volt a lakásban, és hoztam karton vizet a legolcsóbból (6×1.5 liter), és azzal takarítottam, még felmosásra is elég volt. Takarítószerekből is a legolcsóbb megfelel.


Szóval vagy most költöztek és még minden rumli, vagy az előző szép házban más tartott rendet, ők meg most nem tudják, hogyan kell és valószínűleg nincs is rá igényük.

tegnap 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mennyivel könnyebb a háta mögött kipofázni itt idegeneknek, mint empatikusan megkérdezni, hogy segíthetsz-e és nekiálltok valamelyik helyiségnek.
tegnap 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
7.: Anonim módon ez nem kibeszélés. Az lenne, ha névvel írná, vagy élőben a szomszédok előtt égetné le őket.
tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

De, kibeszélés.

És barátnőnek nem nevezzük azt, akinek a háta mögött pofázunk mert szemtől szembe nem merünk tőle kérdezni.

tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!