Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban élők! Milyen...

Társasházban élők! Milyen kapcsolatotok van a szomszédaitokkal?

Figyelt kérdés

Mindenki köszön?

Ha pl autóval/motorral vagytok akkor is odaintetek a szomszédaitoknak?

Szoktatok beszélgetni velük?

Volt már konfliktusotok? Ha igen, milyen ok miatt?



szept. 5. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15 éve lakom panelházban. Nyilván így már az összes lakót ismerem látásból, de max. köszönök és ennyi. Muszájból lakunk egy helyen, nem azért, hogy barátkozzunk.
szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Köszönünk. Nem ismerjük egymàst, nem vàjkàlunk egymàs dolgàba. Nem foglalkozunk a màsikkal. Én igyekszem nem útban lenni senkinek. Úgy érzem màsok is így àllnak a dologhoz. Nekem így megfelel. Vannak baràtaim màshonnan.
szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
2 szomszédom van a szinten, ismerem még a 2 alsót. Köszönés van, az egyikkel néha beszélünk amikor pont ugyanakkor rakjuk be a biciklinket a tárolóba és ennyi.
szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Köszönésen kívül semmi, jó ez így. Egy Facebook csoportja van a kb. 100 lakásnak, ca. 2 havonta irnak valamit. Előtte falun laktam, fura dolgokat hallottam másokról, magamról is vissza.
szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

10.5 éve lakunk itt, valahol az átlagos és semmilyen közti a kapcsolatunk szinte az összes szomszéddal. Van egy nyugdíjas néni, vele kifejezetten jóban vagyunk, beszélgetni is szoktunk, illetve, ha tudunk, segítünk is egymásnak.

Van egy harminc feletti pár, ők senkinek sem szoktak eleinte köszönni, de már egy ideje ez változott, és ilyen tekintetben rendesek. Mindenki más köszön, a legtöbben még lépcsőházon kívül is. Viszont autókban senki senkinek, ennyire azért nem közvetlen a viszony.

Konfliktus csak azzal az eleinte-nem-köszönő párral volt, mert eléggé öntörvényűek voltak (parkolóhelyek helyett szó szerint beálltak a hátsó bejárati ajtóba és ott kerülgettük a kocsijukat, megbuherálták az említett ajtót, azóta nem záródik rendesen, hajnali órákban randalíroztak a lépcsőházban és még sorolhatnám). Már egy ideje visszább vettek, szerencsére.

szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

16 lakás van a lépcsőházban, ebből 9 lakásban 75 év feletti falusi kisnyugdíjasok élnek, a többiben albérlők, fiatal pár, meg egy drogos a nőjével.

Semmire sincs pénz, mindenki b@szik mindenkire.

Én szüleimmel élek még, és tudok spórolni. Van pénzem, ezért irigyek, és utálnak. Valamint én vagyok szerintük a megbízott, aki fúr-farag, ha gond van, és én hívogassam a semmitérő közös képviselőt.

szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gungasam ***** válasza:
Borzalmas volt amíg 10 emeletes panelban laktunk! Fölöttünk egy elvált nő két gyerekkel , akik annyire hülyék, hogy lyukat vágtak az előszoba padló linóleumjába , hogy a betonon keresztül elfolyhasson a víz amit ott centrifogáznak!! Alattunk szintén elvált nő bulizós serdülő gyerekekkel akik narkóztak és ittak persze nem magukban, bandával és közben harsogott a mélynyomó meg a dobgép! A többi szomszéd megjátssza a süketet mert nem mer beszólni! Az egész bagázs szopóágon. Elköltöztünk egy négyemeletesbe, ahol meg a közös képviselő folyamatos kizsigerelése gyilkolta a lakókat, míg le nem váltottuk, ami azért volt nehéz mert sok volt a közös képviselő "téglája". Az új közös képviselő néhány évig ember volt , később át akarta venni a gyeplőt a lakóktól. Akkor adtuk el azt a kéglit és mentünk családi házba. Itt a vége , fuss el véle! Azóta is boldogan élnénk ha nem volnának a közelben cigánytanyák ahonnan naponta ideszűrődik a daj-daj meg a heje-huja , ami tők zenének hisznek. Ez azért tűrhető a távolság miatt.
szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!