Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Azok a kutyások, akik a...

Azok a kutyások, akik a végletekig provokálják a környezetüket, ez valami rejtett ember-gyúlölet náluk?

Figyelt kérdés

Nem szól rá, hagyja ugatni, zeng tőle az egész környék.

Vidék, egy elvileg csendes település (lenne)


aug. 22. 08:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Vagy csak simán ennyire bunkó és nemtörődöm.
aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Barmelyik lehet a fenti ketto kozul... ha egy konkret szemelyrol akarod eldonteni, akkor figyeld meg, hogy mas helyzetekben is passziv-agressziv gyulolkodo-e.
aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Én azt nem értem, magát a gazdát hogy nem zavarja ez. Talán süket? Én mindig rászólok a kutyámra, ha ugat.
aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem direkt provokálják, a környezetüket, nem hergelik a kutyájukat, hogy ugasson, csak lexarják. Egyébként ha rászól se használ.
aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Ugyanez a gyerekeseknel.

En inkabb hallgatom a kutyat.

aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Meggyőződésük, hogy ez így van rendben, “a kutya dolga, hogy ugasson és őrizze a házat”.
aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A szomszéd nőről van szó, 1x sem beszéltem vele, néha kimegy a kertjébe, és random elkezd őrjöngeni. Amikor éppen csend van...

2 ilyen zseb-kutyája van, amik mint ilyen kültéri riasztóként üzemelnek.

De ha ugatnak a kutyái, akkor ő nyugodt, és ott mászkál mellettük.


Hogy lehetne vele úgy elbeszélgetni, meg vajon mit mondana rá?

aug. 22. 09:51
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk a kutyámat nem hagyom ugatni, de az embereket nem rejtetten, hanem nyíltan gyülölöm. Le is pontozom az összes rohadékot itt.
aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8, nekem is van rossz tapasztalatom emberekkel, nem is kevés, de ettől még vannak jó arcok, akik segítenek, és lehet velük beszélni.

Még vezetés közben se utálom az összes autóst, pedig ott aztán felfokozott idegállapotban van mindenki.

Volt nekem is kutyám, 15 évet élt, nem volt ugatós szerencsére, békés kutya volt. 1 nap 1x ha talán mondott olyat, hogy vooooof, mély hangon, és hátranézett rám, hogy jól csinálja-e. :)

aug. 22. 10:06
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
+ Utána meg csodálkozik ha bedobnak valanit a hülye kutyájának
aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!