Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecen vagy Győr a fejletteb...

Debrecen vagy Győr a fejlettebb régió?

Figyelt kérdés
Melyik várost tartjátok fejlettebbnek?

aug. 16. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Mindkettő más szempontból fejlettebb. Debrecenben több a kulturális dolog, picit jelentősebb a turizmus, van reptér, stb.


Győrben viszont még így is több a munka, mint Debrecenben, élhetőbb anyagilag.

aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Helsinki, de mar komp jar at
aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindenben Győr és térsége a jobb. 100x.
aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Győr. Amúgy itt is van reptér, konkrétan Péren. És kult. örökség is van. 1x bejártam Debrecent, nem más csak egy nagy falu.

Győrben 17 múzeumról tudok kapásból, Debrecenben 10-et dobott fel a Google. Ill. Győr környékén több a kirándulási és szabadtéri lehetőség, a megyében van a szigetköz, hogy csak egyet említsek, lehet kajak-kenuzni a Mosoni-Dunán, de a szomszéd megyékben is sok a látnivaló. Az Alföldön... Hááát, nem sok.

aug. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Biztos, hogy Győr.

Mondom azt úgy, hogy debreceni vagyok és sosem voltam Győrben. 🙄

aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem, mivel se Debrecen, se Győr nem egy régió, max régiós központok. Nyilván nem a Debrecenhez tartozó kelet-mordori régió a fejlettebb, köszönő viszonyban sincs. Viszont a két város közül már nem mondanám azt, hogy Győr lenne a fejlettebb. Debrecen nagyobb város, nagyobb reptérrel, villamos vonalakkal, és elég sok dolog van ott ami miatt jelenleg jobban fejlődik mint Győr. A fizetések és az életszínvonal szempontjából viszont jóval alulmarad Győrhöz képest.
aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Minden szempontból Győr fejlettebb.

Több a munkahely, élhetőbb város.

Jobb az elhelyezkedése, közel van Ausztria, több folyója is van. Debrecennek egyetlen folyója sincs és nagyon rossz a levegője. Az egyetlen dolog , ami jobb Debrecenben, az az, hogy van orvosi egyetem.

szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
41%
Győr, óriási földrajzi előnyökkel bír.
szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!