Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecenben miként történhet...

Debrecenben miként történhet meg az, hogy mai napig engedélyezik a Nagyerdőn rendezni a Campus fesztivált?

Figyelt kérdés
A Csapókertben lakom ami nagyon nem a Nagyerdőn van mégis zárt ablakok mellett sem hallom a tv-t a fesztivál zajától, ami ráadásul időnként brutálisan felhangosodik, nem tudom talán a széljárástól függően. Nem a fesztiválozásal van bajom, aki akar szórja csak el ott a pénzét, de miért kell az egész város lakosságának végigkínlódnia azt, hogy egy fideszközeli egyetemi semmittevő banda gennyesre gazdagodjon évről-évre a pénzlehúzós fesztiváljukkal?

júl. 24. 22:57
A kérdező szavazást indított:
A Fidesz mérhetetlen gátlástalanságának és kapzsiságának ékes példája a debreceni Campus fesztivál.
Nincs ezzel semmi baj, 4 napig nem alszik a város, a helyi NER meg gazdagodik, de ezt még simán ki lehet bírni.
Nem érint mert messze elkerülöm egész Kelet-Magyarországot, főleg Debrecent.
Majd én megírom a frankót!
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

A Vénkertben lakom, én egy sima Víztirony-koncertet is végig tudok "bulizni" a nappalinkban...

Minden szabadtéri rendezvényt nem lehet betiltani, sajnos ez van, mondjuk mi szerencsére jól alszunk (a 2 év körüli fiam is), nem szokott problémánk lenni emiatt.

Az állatkerti állatokat viszont nem irígylem...


Off: engem sokkal jobban zavar, hogy ha valami rendezvény van az erdőn, főleg a Békás-tó környékén, akkor már sokszor egy héttel előtte lezárják a környéket a bódék összetákolásához, és nem lehet sétálni arra. Ez panellakóként egy kisgyerekkel sokkal bosszantóbb nekem, nem hiszem el, hogy ne tudnák máshogy megoldani, hogy az átlagemberrel se szúrjanak ki.

júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# Amiről írsz az is valós probléma, a Campus fesztiválnál is ez van előtte és utána is egy hétig, utána pedig hónapokig nem tér magához a környék annyira letapossák a füvet, a szétcseszett padokat, kukákat, térkövet, egyéb tárgyakat meg nem is javítják ki.
júl. 24. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Ma a Klinikáról hallgattam végig, ami konkrátan mellette van, és még oda se hallatszott be zárt térbe, épületbe, csak az utcán hallottam.

Nem tudom, ti miről beszéltek.

júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert a debreceniekkel mindent meg lehet tenni, képtelenek kiállni magukért és a városukért. A környezetszennyező szaros kínai akkugyárat is bármi akadály nélkül odatelepíthették Orbánék, mert semmilyen ellenállás nem volt ott se. Nem itt kell panaszkodni a Campus miatt, mi semmit nem tudunk itt a gép előtt ülve az ország másik végéből tenni ellene. Akinek nem tetszik, azok fogjanak össze és masírozzanak be X ezren a városházára véleményt nyilvánítani a fideszes zajfesztiválról.
júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a lencztelepen is hallom, nyitott ablaknál még itt is zavaró sajnos.
júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
57%

Ugyanúgy engedik, mint Budapesten a Szigetet, Sopronban a VOLT-ot, stb.

Évente azt a pár napot miért nem lehet kibírni?

júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
6, ki lehet bírni, nekem tetsztik is ez a hangulat, ahogy készül a város, jönnek a fesztiválozók, sőt, néha én is kimegyek, de attól még ha pihenne az ember zavaró,hogy 7km-rel odébb is reng a ház hajnal 2kor, nem hiszem el, hogy éjszakára nem lehet csökkenteni a hangerőt.
júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!