Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debreceniek, titeket nem...

Debreceniek, titeket nem ábrándít ki az, hogy vonattal Budapest irányából Debrecenhez közeledve végig tömény trágyaszag van?

Figyelt kérdés

júl. 23. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Én még sose éreztem, nem a szád volt az?
júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Én akkor érzem, amikor Debrecenből megyek Pest irányába...:)
júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Van annál rosszabb... Solt határában az ATEV (dögfeldolgozó) Kalocsa irányában. Na ott azon az útszakaszon az embernek a bele is kifordul.
júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Debrecent övezi a legkiterjedtebb tanyavilág Magyarországon, - nem véletlenül a második (kiterjedését tekintve!) legnagyobb városunk!

A tanyavilágban pedig még elfogadott állatokkal gazdálkodni, - amely tevékenységnek járulékai az ezzel járó szagok is.

Ha esetleg elkezdenél fintorogni:

"Ha a paraszt nem eszik, az úr nem sz@rik!"

Üdvözlettel: egy tanyavilág termékeit is fogyasztó budapesti

júl. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyjából Szolnoktól kezdődik el a bűz, és egészen Debrecenig tart, hol erősebb, hol lightosabb formában. Értem én, hogy erről híres az Alföld. Én meg maradok a Balaton felvidéken köszi.
júl. 24. 23:00
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Kerdezo, a legdurvabb, hogy az egyetemuk korul is neha terjeng a sz.rszag. En csak ag egyetem miatt jottem ide, de le voltam dobbenve, hogy ez a nagyvarosi szinvonal... inkabb olyan, mintha anyamek falujaban laknek. Az egyetem foepulete mogott is szokott lenni egy traktoros suttyo, azon mindig jokat rohogok, amikor arra jarok, hogy mennyire belepasszol a tajkepbe.
júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
6 - os, te egy igazi seggfej vagy, ha egy traktoros kertészen röhögsz!
júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

"Voltál-e már Debrecenben, barátom? láttad-e e pusztai várost, vagyis e városi pusztaságot? Ha porba vagy sárba akarsz fúladni, csak ide jőj, itt legkönnyebben célt érhetsz; de az orrodat jól befogd, mert különben, mielőtt megfúlnál, a guta üt meg a szalonnaszagnak miatta. Mennyi szalonna, mennyi hízott disznó van itt! a szellem mégis oly sovány, hogy csak úgy csörög a bordája, épen mint az idevaló híres talyigás lovaknak. Itt ha vesznek is könyvet, tán csak azért veszik, hogy bele szalonnát takarjanak."

"Micsoda gondolat is volt az, egy nemzet függetlenségét olyan városban proklamálni, hol a házak kapujára ez van írva: Aki bejön az udvarra, tegye be az ajtót, mert kimegy a disznó!" Petőfi Sándor

júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Én spec nem járok Pestre, nyaralni is Debrecenből repülünk.
júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

"nyaralni is Debrecenből repülünk"

Már nem sokáig. :))

júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!