Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A debreceniek miért vannak...

A debreceniek miért vannak rossz véleménnyel Nyíregyházáról?

Figyelt kérdés
Most jártam Nyíregyházán és sokkal rendezettebb a város, sokkal több a zöld terület és az épületek is sokkal szebbek, városiasabbak mint Debrecenben, ráadásul nyugisabb hely is. Miért van sok debreceni rossz, egyfajta lesajnáló véleménnyel Nyíregyházáról?

júl. 25. 21:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Ami Budapesten a Fradi-Újpest, az keleten a Debrecen-Nyíregyháza. Utálják egymást.


Debreceni beszólás: "Pusztulj tírpák!"

Nyíregyházi beszólás:"Húrkások!"

júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Debreceni vagyok, egy ember sincs az ismerettségi körömben aki negatív véleménnyel lenne Nyíregyházáról, még csak nem is hallottam hasonlóról sem.
júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem hallottam még ezt, pedig debreceni vagyok.
júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%
Jajj, ne már, én dunántúli vagyok, egy-két nyíregyházit és debrecenit ismerek, de simán hallottam az ellentétről, olyasmi mint nálunk Sopron vs. Győr. Nyilván nem halálkomoly, csak egymás heccelése. De hol él, aki ilyenről nem hallott még?
júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem a hol él a lényeg. Inkább az, hogy kikkel áll le, milyen a környezete.

Nincs jogod érvényteleníteni, amit mondok. Nem hallottam ilyenről.

júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Budapestiektől hallottam lesajnáló szövegeket Nyíregyházáról, pedig 100x tisztább város és normálisan lehet közlekedni, gyalog se akar minden percen elütni egy biciklis a járdán
júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
Szabolcs eleve nem szívlelt megye mert nehéz a megélhetés és a legkisebb a vásárlóerő, nyilván nagyon sok egyszerű ember él itt, bizonyos részein pedig burjánzó etnikum. nem sokat ér ha szebbnek hat a Nyírség zöldellő dombocskái a kopár Alföldhöz képest, mikor nem bírsz találni egy normális munkahelyet. persze kinek mik az igényei
júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
5%
A tirpákokról ki van jó véleménnyel?? 😃 román szintű emberek.
júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8# a románok már "kanyarban előznek" minket :D
júl. 25. 22:59
 10/29 anonim ***** válasza:
17%
#9 ja a vérlibsik szerint de mindig csak egy mutatóban amiben egyébként olaszokat meg spanyolokat is előzik, mégis fé Románia olaszban dolgozik 🤣🤣
júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!