Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A debreceniek miért vannak...

A debreceniek miért vannak rossz véleménnyel Nyíregyházáról?

Figyelt kérdés
Most jártam Nyíregyházán és sokkal rendezettebb a város, sokkal több a zöld terület és az épületek is sokkal szebbek, városiasabbak mint Debrecenben, ráadásul nyugisabb hely is. Miért van sok debreceni rossz, egyfajta lesajnáló véleménnyel Nyíregyházáról?

júl. 25. 21:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9# aha, mert fél magyarország nem a hanyatló nyugaton dolgozik (ja de), mindegy ne is törődj a tényekkel maradj továbbra is a kamukonzervatív fidesz maffia híve.
júl. 25. 23:43
 12/29 anonim ***** válasza:
14%
Én is hallottam róla, szüleim dunántúliak, én Pestről költöztem le Retkescenbe, Nyházán is voltam átutazóban. Utóbbi 2 város baromira depresszív, hányingerrel és halálfélelemmel keveredő érzéseim vannak néha ezektől a városoktól, meg a benne lévő emberektől. 10-ből 9 rossz arcú, még akkor is, ha nem C típusú, és olyan alpáriak, hogy elmegy az ember életkedve.
júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Először akkor éreztem ezt a "halálszerű" kisugárzást emberekből, amikor Pesten összefutottam a békemenetesekkel.
júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
10%

Attól nem vagyok fideszes, mert leírtam a tényeket. Te írtad, hogy Románia megelőzte Magyarországot, aztán most mégis azt, hogy Nyugaton dolgozik fél Magyarország. Nem értem, miért nem Romániába? 😂

Nem tehetek róla, hogy beszoptok mindent, amit elétek tolnak. Legyen már egy kicsit kritikus gondolkodásotok. Mindkét irányba.

Mert így gyakorlatilag szektások vagytok, csont nélkül bevesztek mindent amit egy baloldali libsibálvány mond.

júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14# miből gondolod azt, hogy én libsi vagyok? És miért beszélsz többesszámban én egy ember vagyok és nem többen vagyok. Ha tudathasadásban szenvedsz vagy egyéb mentális problémáid vannak, akkor érdemes meglátogatni egy szakembert, hátha tud segíteni.
júl. 25. 23:55
 16/29 anonim ***** válasza:
19%
14 Most projektalsz? A mucsai jobber lumpenprolik akik istenitik O1G-t, ezert tart itt ez az orszag, es ez a varos is...
júl. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
18%

6:

Egy 100 ezres város mindenütt tisztább mint egy 2 milliós. Egyébként méretéhez képest eleggé mocskos és lepukkadt Nyíregyháza is.

júl. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyíregyháziként írom, hogy azért az elég túlzás, hogy hányingerrel meg halálfélelemmel kell ebbe a városba jönni.

Nem mondom, hogy egy világváros, de én úgy gondolom tiszta.

Érdekes a környezetemben nincsenek alpári, rosszarcú emberek és a belváros nincs tele cigánnyal. :)

Az elismerem, hogy kevés a munkalehetőség vagy a szórakozási lehetőség, de nem leprás emberek élnek itt. Munkahelyemen is mindenki tanult, értelmes ember.

De nyilván egy átutazóban lévő egyből megállapítja a dolgokat.

júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
30%

18:

Én nem átutazóban lévő vagyok, feleségem idős nagyszülei ott élnek, így én is sokszor jártam ott, és nem csak a belvárosban, hanem sokfelé. Nem az, hogy mordor lenne, de tisztának nem nevezném a várost. Meg nagyobb része nem szép, nagyon sok a paneldzsungel, meg a jellegtelen utca.


Anno mikor 2001 körül szüleimmel a környéken nyaraltunk, nekem pozitív volt a benyomásom, a belváros akkoriban lett felújítva. Nos azóta sem nyúltak hozzá, az akkori térkövek esnek szét, sokkal lepukkadtabb lett azóta.


Megjegyzem még, hogy feleségem nagyszüleit többször is kirabolták az utcán, de nyíregyházi kollégám meredekebb sztorikat is mesélt. Persze, ezek máshol is megtörténhetnek, de valahogy máshonnan ilyeneket nem hallottam.

júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%

#19: Így van. Nyíregyháza a legfélelmetesebb város az országban. Máshonnan tényleg nem hallani, hogy valakit kirabolnak, igazad van.

Érdekes a 29 évem alatt még egyetlen rablás vagy attrocitás nem ért az utcán vagy buszon. Pedig kb a város összes részét bejártam a sulik miatt. De lehet én járok rossz helyeken.

Igaz nem a Huszár telep fele járkálok.

A belvárost kizárt, hogy 2001 óta ne újították volna fel, mert 2007 körült épült a Korzó. (Akkor voltam általános iskolás és tisztán emlékszem, délutánonként oda jártunk miután kész lett.) Azóta újították fel a régi Buszacsát, építették az uszodát a belvárosban, most a stadiont.(A stadion építése szerintem felesleges volt.) Sóstón a hoteleket.

Vagy ezek minek számítanak?

Látom nem sűrűn jársz erre.

Nem mondom, hogy kedvencem ez a város, de lepukkantnak nem mondanám.

Ja és fideszes főleg nem vagyok, mielőtt ez következne. :)

júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!