Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már ilyen, nagyon gáz ez?

Figyelt kérdés
Társasházba költöztünk nemrégiben. Nagyon hangosan szexeltem, nem bírtam magammal. Nem így terveztem, csak nagyon beindított a párom és úgy voltam vele, hogy lent a kocsmában a zene szól éjfélkor, fent a szomszéd 0-24 a TV hallgatja max hangerőn, szóval elengedtem magam. Most persze utána már parázok, sose csináltam ilyet mióta itt lakunk, de a mellettünk vagy alattunk levő pl hallhatta simán ha mèg fent volt. Nem tervezem ezt rendszerré tenni nyilván, meg eddig se voltam ennyire hangos, de most ez a fél óra biztos hogy az volt. Előfordul mással is ilyen vagy nagyon gáz ez mert most szégyellem?

júl. 24. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nekem tetszett gyakrabban is csinálhatnád.
júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Volt barátnőm olyan típus, hogy már szinte énekel az ágyban sex közben. Tuti hallották minden egyes alkalommal a szomszédok (ha otthon voltak éppen). De ha valamiért átkopogtak, az általában a zene volt, vagy ha kicsit hangosan beszélgettünk este főleg mikor vendégeink voltak. Fiatal diákok voltunk egy panel lakásban jó pár évre visszamenőleg. Szóval tudtuk alapból, hogy nem maradtunk örökre. Szerintem ez a leg ritkább dolog, amire a szomszédok átmennek megkérni a másikat, hogy "csendesebben". Nos ha szégyelled magad természetesen ne csináld.
júl. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Volt ilyen. Nagyon nem érdekelt, mert máskor meg én nem tudtam aludni az üvöltő vagy fel-alá rohangáló gyerekétől.
júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk rendszeresen meleg párt lehetett hallani, mókás volt. :-)
júl. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira vészes ez.

Nálunk állandóan vagy a falat verik vagy a radiátort, mert a párom üvölt ha nagyon jó neki.

júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!