Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek előfordul?

Veletek előfordul?

Figyelt kérdés
Egy idő után ha 0-24 emberek között vagyok irritált és flegma leszek. Pl nyaraláskor ha nem vonulhatok el külön vagy munka után. Nem vagyok teljesen extrovertált de introvertált sem. Van hogy szoktam jelezni az emberek felé, hogy most ilyen vagyok de nem ő tehet róla h esetleg különhúzódok tőle. De sajnos van h becsúszik egy szemforgatás vagy sóhajtás vagy kisebb beszólás ha már túl régóta vagyok összezárva vkivel és ugye mindenkinek megvan a maga hülyesége (nekem is).

júl. 9. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok olyan helyzet van az életben mikor rákényszerülünk arra, hogy muszáj visszafogni magunkat, tűrni és játszani a kedves figyelmes embert.


Könnyebb ha lazán ott hagyhatjuk a munkahelyünket...de ez sem mindenkinek sikerül hipp hopp.


Kevés emberrel vagyok én is úgy, hogy fél napokat is együtt tudok tölteni vagy 24 órát nagyon kevéssel.

júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze. Sokunkat az egyedüllét tölt fel. Fárasztó mindig kedvesnek és udvariasnak lenni akkor is, ha az az alaptermészetem. Továbbá kell érzelmi intelligencia is ahhoz, hogy észrevegyük, mikor van szüksége a másiknak arra, hogy most egyáltalán ne szóljunk hozzá.

Ha nem veszi a lapot a környezeted, szerintem szólj, hogy most hagyjanak békén. Fáradt vagy/rossz kedved van. Bár írtad, hogy szoktál jelezni... akkor meg magára vessen az illető, ha rondán nézel rá. Egyszerűen csak nem értitek meg egymást.

júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, de szerencsére nem is nagyon sokszor, illetve amikor ilyesfajta elvonulásra, elszigetelődésre van szükségem, abból elég (általában) 10-20 perc is. Ha nem kevesebb. Mindig szólok én is, amikor érzem, hogy sok a helyzet, inger és kell pár perc egyedül, és eddig (pár kivétellel) mindenki normálisan állt a dologhoz. Vagy, ha nem is sikerült az egyedüllét, akkor amiatt szóltam, hogy most lemerültem, de igyekszem hamar összeszedni magam. Közben meg nagyon figyelek arra, hogy ne legyen megjegyzéseim.
júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
#3 Ügyes vagy!
júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!