Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért állnak mellém minden...

Miért állnak mellém minden este a parkolóban mikor üres az egész parkoló?

Figyelt kérdés
Tudom ritka az ilyen de olyan helyen lakom ahol 1 autóra 4-5 parkolóhely jut. Én direkt távolabb állok meg, meg kisbuszom van ami kicsit szélesebb és sokszor pakolok bele oldalt vagy a vezetőfülkébe. Erre sokszor azt tapasztalom hogy hiába üres a parkoló, hiába állok messzebb a háztól, mellém állnak, én meg nem tudok pakolni. És mindig más, nem arról van szó egy sofőr csinálja.
júl. 6. 19:58
 1/10 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Ilyenek az emberek :D


Erre még úgy tudom kutatás is volt, hogy tök mindegy hova állsz még akkor is, hogyha üres a parkoló akkor is hajlamossak inkább rád állni. Talán a csordaszellemhez lehet köze, hogy azt hiszik akkor minden rendben, ha ők is úgy cselekszenek ahogy más.

júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint amikor van 5 másik szabad piszoár, de a mellettünk lévőt választják :D
júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Vagy mikor szinte üres az étterem, kiválasztasz egy viszonylag nyugis helyet, aztán közvetlenül melléd ülnek.

Ezen egyszer nagyon kiakadtam, szó szerint 2-en voltunk az étterembe, erre mellém ültek... adtam nekik egy fejmosást és arrébb mentek. A csajnak bejött :)

júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amikor a full üres buszon beülnek melléd🥲
júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Volt olyan is hogy láttam az ablakból hogy mellém állt valaki, majd elkezdte pakolni fél órán keresztül a bevásárlását azon a felén ahol az autóm is volt. Ezt már nem bírtam, lementem megkérdezni hogyha ennyit kell pakolnia akkor miért nem egy üres helyre állt, csak visszaszólt hogy ne mondjam meg hogy hova álljon.
júl. 6. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a hajam tépem az ilyen idióta csordabirkáktól. Mert rám meg pont az ellenkezője jellemző...

De bárhol találok egy nagyobb, szabad teret, máris ott terem nyomorult és rám mászik, mintha kötelező lenne a hellyel is pórolni. Én megcsapnám a kocsiját az ajtómmal az biztos...

júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, hogy ne legyen magányos az autójuk.
júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csordaszellemet mondanám én is.

Emlékeztet arra, amikor kirakodóvásárban járunk, vagy csak a helyi piacon, aztán megállunk egy standnál, ahol venni szeretnénk valamit. És jelenleg mi vagyunk/én vagyok ott az egyedüli ember. Pár pillanat telik el, már rögtön ott van körülöttem/körülöttünk min. 3-4 ember :D

júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tömegközlekedési eszközökön is hasonlóan működik. Lambadázni lehetne rajtuk, de a közelembe ülnek. Tömegpszichózis, vagy félnek a zemberek, vagy azt gondolják, hogy így kell feltölteni a területet...
júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Körülbelül ugyanaz lehet az oka, mint amikor az 1000 férőhelyes Auchan parkolóban a völgyideji 150 autó is egy kupacban áll, nem egyenletesen elosztva. Nehogy már 10 lépéssel többet kelljen sétálni...
júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!