Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az önkormányzati házirend...

Az önkormányzati házirend megszegése hova tartozik ha a jegyző nem akar foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Csendháborítás miatt mentem ma a Szentendrei jegyzőhöz, a polgármesteri hivatalba hogy panaszt tegyek a szomszéd miatt. Erre a titkárnője elküldött hogy a csendháborítás,nyugalomzavarás nem a jegyző hatásköre! Kérdeztem hogy akkor hol tegyek bejelentést mert idegileg nem bírjuk tovább elviselni a szomszéd éjszakai órdítozásait, veszekedéseit! Azt mondta nem tudja,de ne ide a jegyzőhöz jöjjek mert nem ide tartozik! Próbáltam a rendörségen , ott azt mondták mivel ingatlanon belül van, magán háznál a kiabálás és büncselekmény nem történt ezért nem tudnak intézkedni! De ha sem a jegyző,sem a rendőr akkor ki segít? 8-éve ideköltöztek ezek a szomszéd házba, egy házaspár két gyerekkel, folyton csak a gyülöllet, a veszekedés hallatszik át! Télen ,nyáron nyitva van minden ablakuk! Visszhangzik az egész ház az örjöngésüktől!Nem tudjuk kipihenni magunkat, nem tudunk aludni miattuk! Csukott ablak és füldugók mellett is hallani!Gondolhatjátok akkor milyen hangosak! Családom 72 éve él itt ezen a telken, békében az összes szomszéddal! A többi szomszédot is zavarják, hiába szóltunk már nekik! még ők támadnak minket! Az egyik szomszéd már a költözést emlegeti! Nem hiszem el hogy egy ilyen ocska szomszéd miatt el kell költözni hogy nyugalmunk legyen!? Mire jó ez a rohadt hatóság???? ha nem csinál semmit csak az ártatlant veszi elő?
jún. 24. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ez simán a jegyző hatásköre. Lepasszolta, pedig az ő dolga. Folyamatos hangoskodás, zajongás esetén lehet birtokvédelmi eljárást kezdeményezni a jegyzőnél. Olvass utána a birtokvédelemnek a neten, hogy hogy is van ez pontosan. Legyenek bizonyítékaid. Hangfelvételek, zajszintmérések stb. Ne hagyd magad lerázni.
jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Utána járok.
jún. 25. 06:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha késő este van, ki kell hívni a rendőrséget, párszor kijönnek és lehet észreveszik magukat. Egyébként meg lehet feljelentést is tenni, annyi, hogy 2 tanú kell még hozzá. Pár rendőrségi bejelentés+feljelentés és kiküldenek nekik egy 50 ezres csekket. Nálunk se bírt az alsó szomszéd magával, fizetett is rendesen az államkasszába.
jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!