Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igazságtalannak tartom a...

Igazságtalannak tartom a sorsot, hogy Magyarországra születtem, más is hasonlóan érez?

Figyelt kérdés

Nyilván lehetett volna rosszabb is a helyzet, de attól még eléggé kiszúrt sokunkkal a sors, hogy ebbe a fertőbe születtünk.


Oké, ellehet menni... de nem egyszerűbb annak, aki egy normális országba születik, és nem kell ilyen drasztikus lépéseket tennie?



jún. 20. 08:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
16%

2010 ota a Fidesznek Szurkolok, A Hazamat is naracssargara burkolom.


Remelem, hogy a Fidesz orokke itt marad, ameddig minden egyes tamogatoi lelkeben a narancs ugyis megmarad.

jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
29%
Gagyi vers, de egy fideszkárosulttól már az is valami, hogy vannak mondatok.
jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
Örülj hogy nem Afganisztánba születtél nőként. Ők mit meg nem adnának ha Magyarországon élhetnének...
jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
11%

Deutsch Tamas a messiash, krisztus vere benne all.


Az ellenzek es fuggetlen is bevallja, hogy mint Hitler, maga Deutsch Tamas is halhatatlan.


O az aki kijut az EP-be, mert egyedul o tudja, mit hogyan kellene.


Szavaval szedjuk le a farol a narancsot, amint megeszem megertem a vilagot.


Az egyetlen alkalmas ember Deutsch Tamas, IQ-javal sokkal tobbre viszi mint barki mas.

jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%

Néha unatkozom, és rákeresek a google mapon városokra...országokra.

Olyan országokban, városokban csalódtam, hogy nem is gondoltam volna.

Pl az USA ba még akkor se mennék, ha a halál, és a kivándorlás között kéne választani.

Előbb mennék Ukrutyinszkajanovába a tajgára, egy lakótelepre, ahol nyáron nappal 8 fok van, télen -50.

Egyedül valóban csak a nagy Európai városok számítanak, minden más lófütty.

De ott meg élj meg....bérelj, vegyél lakást. Nem fog menni.

jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
32%

Moszkva a kedvenc helyem, de csak az almom jatszik velem.


A Fidesz remelem majd felkelt, krumplit noveszt a kertemben es felkelt.


Ha kimegyek es amott letartoztatnak, nem zavar, buszken mondom, hogy a Fidesz

mindent valora valt, amit akar.


Buszke vagyok Deutsch Tamasban rejlo hitemre, melyett kis erovel 2010-ben keltett maga a Fidesz bennem.


Brusszel es a nyugat pusztuljon, mert Soros nyomja dollarbaloldallal a nyomon.


Jobban fog fajni Brusszelnek, ha Orban Viktor odateszi magat, es komolyan veszi a haborujat.


A kemek pedig tavoznak, mert vegre Fidesz a legnagyobb naranccsal oket is Brusszel ellen forditotta.

jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
42%
16, remélem nem versírásból akarsz megélni, mert akkor éhen halsz, nem is kell Lesothoba születned hozzá. :D
jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%
Lehetne rosszabb is, ahol a nőket elnyomják és kvázi rabszolgának tartják. Lehetne olyan helyre is születni, ahol vályog házak vannak meg hullámpalából készült tákolmányok, ahol ivóvíz nincs, de cserébe napi 1 dollárért kéne bányászkodni. Rengeteg ember élne itt inkább, mint azokon a helyeken. Én azt mondom, hogy lehetne rosszabb is, de lehetne jobb is. A közép sosem rossz.
jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

" ahol vályog házak vannak meg hullámpalából készült tákolmányok "


szia vidéki agyarország

jún. 20. 11:19
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Igen, bőven nem ez a legjobb hely ahova születhettünk. És én mégis hálás vagyok, mert ha bármit olvasok a Közel-Keletről, Indiáról, vagy igazából bármelyik helyről, ezerszer, milliószor hálát adok, hogy lányként, nőként nem ott kellett boldogulnom. Innen van lehetőségem meglépni adott esetben, onnan nem lenne. Azt se értem, az ottaniakat milyen remény hajtja előre, annyyra borzalmasan élnek, vagy tartják őket.
jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!