Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igazságtalannak tartom a...

Igazságtalannak tartom a sorsot, hogy Magyarországra születtem, más is hasonlóan érez?

Figyelt kérdés

Nyilván lehetett volna rosszabb is a helyzet, de attól még eléggé kiszúrt sokunkkal a sors, hogy ebbe a fertőbe születtünk.


Oké, ellehet menni... de nem egyszerűbb annak, aki egy normális országba születik, és nem kell ilyen drasztikus lépéseket tennie?



jún. 20. 08:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%
Látod most is panaszkodsz,ez olyan "magyaros" dolog úgyhogy jó helyre születtél.
jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Magyarország benne van a világ országainak leggazdagabb 30%-ában, már azzal szerencsésebbek vagyunk százmillióknál, hogy van vezetékes ivóvizünk.

Sokaknak csak Norvégia, Svájc, Németország az etalon, az a baj, hogy senki nem tud objektíven viszonyítani, csak a panaszkodáshoz értetek.

jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Menj el egy harmadik világbeli országba, utána panaszkodj légyszi. Az ember bárhol tud boldog és boldogtalan is lenni, én már dolgoztam Svájcban, ahol milliárdosok nyekeregtek minden szarért és jártam Kubában is, ahol a tuktukos pasi a hugyszagú utcákon is tudott bármin mosolyogni, olyan életvidám volt abban a nyomorban is, hogy hihetetlen.
jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Én nem, mert ausztriába költöztem.
jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy normális ország, a magadfajta rontja el ezzel a negatív, csodát, sikert mástól váró hozzáállással.
jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
5%

2


Vezetekes ivoviz csak nehany helyen van, videken nagyon sok helyen a vezetek is szar. De meg mindig a varosokban sincs felujitva. Ihato, csak hat.. na. En is azt iszom de a vizmuvek azt irjak, hogy folyassuk 4 - 5 percig a hideg vizet es utana totsuk ivasra mert a fejem feloldodhatnak meg ilyenek, az olomgond a gaz. Hacsak nem egy most epitett kb. 2015-ostol az egekig levo lakasban laksz ahol teljesen as a vizvezetek rendszer.


BP-re ez vonatkozik. Es akkor kb. olyan ize van mint a szentkiralyinak vagy a theodora nak meg a tobbinek. Igy mar felesleges nekem vennem majdnem 1000 Ft/3 - nap kifizetni annyit. A vizmuvek meg BP-n vannak, szoval gondolom itt jobban ellenorzott.


Amikor lemegyek CSAK az agglomeracioban elo nagyszuleimhez es csapvizet iszok, gusztustalan. Ilyen sosviz meg szodabikarbona keverek ize van (nekem reflux meg a szodabirakbona jo szajviznek csak eleg szar ize van, sos viz is kell nekem sajnos, dehat hozzaszoktam.), es ugy mintha langyos - meleg lenne. Ahol nincs rendesen kiepitve akar a lakasban / hazban vagy a rendszerben ott pocsek lesz nagy valoszinuseggel vagy az ize vagy a minosege. Akkor inkabb eso vizet kene gyujteni csak hat hogy mennyi eso esik, hogy eleg legyen 2 - 3 hetre, foleg augusztusban a legmelegebb reszben ahol szaraz 38 - 40 fok van...

jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
23%
Gyűlölöm, hogy itt kell élnem. Magyarország borzalmas hely. Unalmas, szürke, koszos porfészek.
jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
Legközelebb hátha sikerül Lesothoba születned, szurkolunk.
jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Kései Sirató ***** válasza:
75%
Sajnos nagyon buta a népesség jó része, képesek voltak a korrupt, tolvaj, pdedofíl-támogató Fideszre szavazni. Én ezért vagyok szomorú mostanában. Mindenki tudja, hogy Orbán-Mészáros-Tiborc, pofátlanul lopja az ország vagyonát, mégis a nyugdíjasok túlnyomó többsége rájuk szavazott. Ezek után meg is érdemlik, hogy ne legyen kórházi ellátás, maguknak köszönhetik.
jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
7: Akkor költözz el. Nem Magyarország unalmas, hanem te meg az életed. Neked máshol is unalmas lenne.
jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!