Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Két hónapja költöztem össze a...

Két hónapja költöztem össze a párommal, de amióta itt vagyok, minden egyes nap csak sírok mert annyira hazavágyódom a falumba. Bármit teszek,nem tudom az érzést legyűrni,és folyton csak veszekszünk emiatt.Nem tudtam,hogy ez lesz. Mit tegyek? 28/n

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a falumat,és bár csak 60 km-re költöztem el,egy másik megyébe, és hiába megyek haza pár napra, rosszabb visszajönni mert mintha a szívemet tépnék ki a helyéről. Nagyszüleimmel éltem, és jó volt a kapcsolatunk. Sokszor hányingerem van a sok sírástól,pöttyök jöttek a végtagjaimon, és az orrom is többször vérzik. Lehet ez a stressztől? Egyszerűen nem tudom,hogy mit tegyek. Hiányzik a falu,az emberek, a barátok, minden megszokott dolog, amit a 28 év alatt tapasztaltam. És legfőképp félek belegondolni abba, mi lesz ha egyszer eladásra kerül a ház, ahol az emlékeim vannak, ahol felnőttem.
2022. nov. 4. 17:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Válaszolhatnál, kérdező, mert a kérdés óta bőven volt időd hazaköltözni.
2022. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!