Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Két hónapja költöztem össze a...

Két hónapja költöztem össze a párommal, de amióta itt vagyok, minden egyes nap csak sírok mert annyira hazavágyódom a falumba. Bármit teszek,nem tudom az érzést legyűrni,és folyton csak veszekszünk emiatt.Nem tudtam,hogy ez lesz. Mit tegyek? 28/n

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a falumat,és bár csak 60 km-re költöztem el,egy másik megyébe, és hiába megyek haza pár napra, rosszabb visszajönni mert mintha a szívemet tépnék ki a helyéről. Nagyszüleimmel éltem, és jó volt a kapcsolatunk. Sokszor hányingerem van a sok sírástól,pöttyök jöttek a végtagjaimon, és az orrom is többször vérzik. Lehet ez a stressztől? Egyszerűen nem tudom,hogy mit tegyek. Hiányzik a falu,az emberek, a barátok, minden megszokott dolog, amit a 28 év alatt tapasztaltam. És legfőképp félek belegondolni abba, mi lesz ha egyszer eladásra kerül a ház, ahol az emlékeim vannak, ahol felnőttem.
2022. nov. 4. 17:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a legtöbbet az segítene ha minél többet kimozdulnál, programokra mennél, és a lehető legkevesebbet lennél otthon.

Teljesen mindegy hogy hova mész, akár csak ülj be a könyvtárba az olvasóterembe pár órára, vagy egy edzőterembe menj mozogni. A lényeg az, hogy ne legyél a négy fal között egyedül, mert akkor tényleg csak azon kattog az agyad hogy milyen jó lenne a régi házadban lenni. Idővel könnyebb lesz megszokni az új környezetet, és sokat segít ha lefoglalod magad, mozgásban vagy.

2022. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van. Ezzel nem tudok vitatkozni.
2022. nov. 4. 18:15
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
Ne beszéljetek semmit, csomagolj. Most. Ígérgetésekre nem lehet alapozni. Ez egy teljesen elfogadhatatlan kapcsolat, részéről diktátum. Még azt is el tudom képzelni, hogy otthon tárol egy másik lányt. Ne várd meg, míg még jobban belebetegszel, annyira, hogy már cselekedni is képtelen leszel. Minek kellett neked odaköltözni, ha nincs kész a ház? Kubikusnak?
2022. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, költözz haza. Ha elég fontos vagy a párodnak akkor veled megy, vagy utánad. A lényeg hogy szívből cselekedj. Nyilvánvalóan a szíved nem oda vágyik, és ez egy bizonyos idő után sok problémát fog neked okozni a jövőben
2022. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég zavaros összeköltözés.



Ahol te alszol, ott miért ne aludhatna ő is, ha már összeköltöztetek????

2022. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

Eladni miért kellene majd a lakást? Megöröklöd, és visszaköltözhettek oda, esetleg kiadhatod bérbe balamelyik házatokat.

Nem lehet egyébként, hogy inkább nagymamádék elmúlásától félsz?

2022. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ne várj egy percet se, költözz haza. Nagyon jól látják a hozzászólók a helyzetet ez így nagyon nincs rendben, több szempontból sem. Úgy álltok hozzá egy új párkapcsolathoz ahogy mások befejezni szokták. Te megtetted az első lépést de így nem működik, most rajta a sor. Férfiként írom, nincs az-az Isten aki fiatal koromban meggátolhatott volna abban, hogy a szerelmemmel éljek ha csak nincs valami irdatlan komoly akadálya. Az sem érdekelne ha történetesen a földön kéne aludnom és persze a könnyeit, bánatát sem néztem volna tétlenül, pláne a szomszéd házból. Ez kedveském nagyon nem stimmel.
2022. nov. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom, hogy ha a pasi épp felújítja a házát, akkor egy-két év múlva, otthagyja, és belekezd egy újabb felújításba. Ilyen mazochista ember nincs. :-DDDD


Szédít téged, kérdező, te meg nem vagy hajlandó felismerni az átvágást.

Ennek így semmi értelme.

2022. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 K.O. ***** válasza:
ennyibol nehez itelni, de ez tleg fura.. meg ha nem alszotok egyutt, sot, szinte nem is eltek egyutt akkor egyaltalan minek kellett odakoltoznod? siman visszamehetnel, ő meg tudna csinalni a dolgat, aztan mikor nem felujit vagy ki tudja mit csinal, akkor lekocsikazik hozzad, vagy forditva, es mindenki boldog
2022. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Végigolvasva-míg nem írtad le hogy laktok azt írtam volna hogy kezdj el az új helyre figyelni, tereld arra a figyelmet, találd meg benne a szépet a jót, alakíts ki új szokásokat! DE leírtad, hogy éltek. Szerintem költözz vissza a faludba, a nagyszüleidhez! (amíg lehet) ne bánd meg később hogy nem mentél vissza- menj.. ha majd elkészül a ház- mindkét szobával.. hogy valóban együtt lakjatok- akkor van értelme a honvággyal kínlódnod, így nem sok. Tényleg ő nem képes egy kis kényelmetlenségre se te pedig adj fel mindent?
2022. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!