Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha az egyik szomszédunk...

Ha az egyik szomszédunk lassan 1 éve nagyjából mindennap fúr és kalapál, akkor fellehet jelenteni?

Figyelt kérdés

Gyanítjuk hogy nem felújít egy éve hanem valamilyen kisebb műhelyet rendezett be magának a szerencsétlen idióta egy panelban...

Már több szomszéd is kiordított neki a folyosón, hogy

"hagyd abba de idióta f****"

"mi a f***omat fúrsz már megint*

és sorolhatnám, szóval nem mi találjuk ezt ki és másokat is zavar csak senki nem tesz semmit.

Ünnepek alatt is fúrni szokott, gyakran este 6 után is, meg szombat-vasárnap.


2022. jan. 5. 11:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
6, Még a kérdező a gyökér, miközben a te kölköd labdázgatott egy panellakásban?!? 🤦🏻‍♀️ Teljesen jogosan ment fel az alattatok levő, ez nem egy játszótér bszki, ha labdázni akar, vidd le szépen az utcára vagy egy játszótérre, de semmi jogotok indokolatlanul zavarni a szomszédok nyugalmát!
2022. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#11 Nem a kérdező a gyökér, hanem akik kiállnak a lépcsőházba és alpári módon ordibálnak a szomszédoknak.


Napi 20 perceket labdázott a gyerek egyébként, ennyit nehogy már ne lehessen kibírni, a nap többi részén csendben volt. Másé ordított egész nap úgy, hogy a szomszédos tömbbe is hallani lehetett.

2022. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

#12

Továbbra se értem, miért kéne kibírni bárkinek.

Miért nem jó a ház előtt/mellett/mögött labdázni??? Hülyét kaptam volna kisgyerekként, ha anyámék bezárnak a szobába labdázni.

2022. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Napi 5 percet sem kell kibírnia, mivel egy panellakás, ahol kb az is áthallatszik, ha orrot fúj a szomszéd, baromira nem labdázásra való! Arra ott a játszótér!
2022. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%

"Napi 20 perceket labdázott a gyerek egyébként, ennyit nehogy már ne lehessen kibírni, a nap többi részén csendben volt. "


Napi 2 másodperceket kiabált a szomszéd, nehogy már ne kehessen kibírni

2022. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"A kisgyerekem annyit nem tehetett meg, hogy labdázzon mert az alattunk lévő üvöltve rohangált felfelé."


...az eszedbe jutott, hogy a gyereknek esetleg elmagyarázd, hogy nem játszótéren van, hanem egy lakásban? és majd labdázhat, ha lementek? én is voltam gyerek, és eszembe nem jutott soha a panelban labdázni, mert, ha nekem éppen nem is, a szüleimnek volt annyi esze, hogy rám szóltak, ha zajongtam, így mostanra semmiféle problémát nem okoz, hogy teljesen csöndben, és kulturáltan létezzek a saját lakásomban, tiszteletben tartva a mellettem, fölöttem, alattam élők nyugalmát.


tégy te is így, és megmented a társadalmat egy következő csendháborítótól 20 év múlva.

2022. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!