Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan keressek magamnak...

Hogyan keressek magamnak megbízható, normális lakótársat?

Figyelt kérdés
Csak egy szobát szeretnék kivenni, de nincsen a környezetemben olyan ember, akivel összeköltözhetnék egy albérletbe. Annyit szeretnék, ha az illető (vagy illetők) normális lenne, tiszta, rendszerető, kulturált stb. és elsősorban hozzám hasonló korú egyetemistával lakhatnék együtt. Beléptem az összes helyi albérletes csoportba, de ahogy nézem nem nagyon keresnek lakótársakat vagy csak olyan lakásba, amely számomra nem megfelelő. Ellenben rengeteg kiadó lakás van, így sokkal egyszerűbb lenne, ha a lakótárs már meglenne és akkor együtt ki tudnánk venni egy lakást. Kiírtam egy-egy posztot a csoportokba ezzel kapcsolatban, de eddig semmi. Volt, aki írt nekem és csak úgy eltűnt vagy teljesen mások voltak az elképzeléseink, ezért elég hamar elváltak útjaink. Úgyhogy ez így nehéz lesz.
2021. júl. 8. 18:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hogy ne írogasson nekem senki.
2021. júl. 10. 10:26
 22/26 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap találtam lakótársat Pécsen. Nem lehetetlen és itt tényleg jók az árak is relatíve Pesthez képest :)
2021. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
0%

100 km ide Pécs. 😪


33F

2021. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23-mas Te hol, hogyan találtad meg végül a lakótársad?
2021. júl. 10. 11:21
 25/26 anonim ***** válasza:
Az összes lakótárskereső csoportba hirdettem, hogy van egy üres szoba a lakásban. Igaz, kellett 3 hét mire jött valaki aki igent mondott, én ugyanis Kertiben lakom, ami sokaknak kiesik.
2021. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát mondjuk azért az annyiban más, hogy a te esetedben már legalább volt egy konkrét lakás, ahova tudtál bérlőt keresni.
2021. júl. 11. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!