Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan keressek magamnak...

Hogyan keressek magamnak megbízható, normális lakótársat?

Figyelt kérdés
Csak egy szobát szeretnék kivenni, de nincsen a környezetemben olyan ember, akivel összeköltözhetnék egy albérletbe. Annyit szeretnék, ha az illető (vagy illetők) normális lenne, tiszta, rendszerető, kulturált stb. és elsősorban hozzám hasonló korú egyetemistával lakhatnék együtt. Beléptem az összes helyi albérletes csoportba, de ahogy nézem nem nagyon keresnek lakótársakat vagy csak olyan lakásba, amely számomra nem megfelelő. Ellenben rengeteg kiadó lakás van, így sokkal egyszerűbb lenne, ha a lakótárs már meglenne és akkor együtt ki tudnánk venni egy lakást. Kiírtam egy-egy posztot a csoportokba ezzel kapcsolatban, de eddig semmi. Volt, aki írt nekem és csak úgy eltűnt vagy teljesen mások voltak az elképzeléseink, ezért elég hamar elváltak útjaink. Úgyhogy ez így nehéz lesz.
2021. júl. 8. 18:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
35%
Veszem észre, már elengedtem pedig tegnap még bennem volt h ráirok de jobb h kivártam, kéne a fnak a fejfájás
2021. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod, hogy egyáltalán milyen városról van szó, de én írjak magamról ki vagyok, mi vagyok….
2021. júl. 9. 14:06
 13/26 anonim ***** válasza:
Majd találgatunk
2021. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Hol keresel? Én csendes, nyugis, normális ember vagyok, egyedül élek jelenleg, de van egy fax szomszédom, és gondolkodom új albin. Nekem az is jó, ha külön szoba, de nem hozol fel minden héten, hónapban új pasit, nem vagyok kíváncsi idegen emberekre rajtunk kívül ott. Ha komoly barátod van, és halkak tudtok lenni, meg cdak néha lenne nálad, az nem zavar. 33F
2021. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Legfontosabb, h te is legyél megbízható normális
2021. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

33F bocsi, de egy 22 éves nő nem hiszem, hogy pont veled költözne össze és "az is jó, ha külön szoba"... mi? XD


Akit meg zavarnak a zajok az lakjon olyan lakásban, ahol nincs közös fala a szobáknak. Én megtanultam, hogy máshogy nem bírnám, semmit sem érnek a panelfalak.

2021. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Nem kötelező velem laknia, csak adtam egy lehetőséget a válaszommal, mert releváns.


33F

2021. júl. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Egy 25 éves fiú ismerösöm is lakótársat keres, állandó munkája van, nem tanul.

De gondolom inkább lányt szeretnél.

Egyébként ő miskolci. Te hol keresel?

2021. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Pécsett keresek.
2021. júl. 10. 09:48
 20/26 anonim ***** válasza:
Ajj demost..miért kellett elmondani?
2021. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!