Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez ténylég "falusi" rossz szokás?

Ez ténylég "falusi" rossz szokás?

Figyelt kérdés
Egy kis városban élek, van egy kutyám. Közel lakunk a folyóhoz és kb mióta az eszemet tudom le szoktuk vinni a kutyáinkat fürdetni a vízhez, ami 5 perc sincs a házunktól. Egy étterem van szintén a folyó partján, ami mellett elhaladunk és a minap amikor vittem le a kutyámat a vízben megmártózni, hallottam, hogy pár ember, aki ott turistáskodott "kibeszélte" a ruhámat és az volt a vége, hogy ez ilyen falusi "trend". Egy egyrészes fürdőruha volt rajtam és arra vettem egy farmer rövidnadrágot, plusz egy szandál. Nem gondolom, hogy annyira nagy "parasztság" ilyenben mutatkozni, főleg nem egy 5 perces sétához, ahol lényegében alig találkozom emberekkel.Szerintetek sem kellene ilyenben flangálnom, vagy ilyen célra megfelelő?

2021. jún. 20. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Kutyát azért ne engedd bele a vízbe eleve a kutyán mindig póráznak kell lenni, ha elhagyod a portád, kivéve a kutyafuttatót. Na ezért jogosan megszólhatnak.


Tök mindegy, hogy miben jársz. Két perc múlva már el is felejtették.

2021. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Ó, sok ilyen fasz van, ezek nem csak ott pofáznak hanem itt is és otthon is és mindenhol és oda szarnak ahonnan esznek
2021. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!