Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem ciki tangás bikiniben...

Nem ciki tangás bikiniben napozni ha lát a szomszéd?

Figyelt kérdés

Májusban ha jó idő lesz szeretnék elkezdeni barnulni. Minden éven így csináltam, de a bibi az, hogy eddig nem volt szomszédunk. Idén télen viszont beköltözött. Ráadásul egy fiatal pasi.

Nem akarom, hogy azt higyje neki mutogatom magam. Nem tehetek róla, hogy az egész udvarra rálát. De basszus a saját kertemben sem lehetek így kényelmesen. A szüleimmel élek még, ők nem akarják elbarikádozni az udvart, hogy ne lássanak be.

Nagyon égő lenne? Ti kimennétek napozni így? maximum rendes bugyit húzok, de nem szeretnék fehér foltot a fenekemen az az igazság.

20/lány


2021. ápr. 9. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fő az hogy téged ne zavarjon, hogy bámulhat. Ha zavar, megpróbálhatod eltakarni magad, vagy olyan helyre menni ahova a nap süt de ő nem lát.
2021. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Ó, dehogy az, én is roppant bírom, mikor napozás közben Rózsi néni (85) a szomszédból cuppogva megbámul.
2021. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hadd bámuljon :)))


Rá kell szólni utána nem fog

2021. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szólok!


Sőt időnként a férje Lajos bácsi (88) is kileskelődik, ő meg az asszonyt szereti nézni napozás közben.


Hát így elvagyunk!

2021. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk nagyon magas a sövény, senki nem látja bent
2021. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is általában bikiniben vagyok a kertben, van hogy tangásban, sót este meztelenül is kijövök a pezsgőfürdőbe, tutira rálátni, de letojom. Ha nem tetszik nem kell nézni, én meg mások buz! unokakölkeit viselem el.
2021. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!