Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van dübörgő szomszédod? Mivel...

Van dübörgő szomszédod? Mivel szokott leginkább az agyadra menni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 15:45
1 2 3
 21/22 Kései Sirató ***** válasza:
0%
Szeretem a zajokat, majd ha meghalok, csend lesz a temetőben, de addig is élni szeretnék.
2021. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Eraaa83 válasza:
70%
Egyik falszomszédom egy 30 körüli srác. Eddig nagyon szimpatikus volt, mert korán kelt, nap nagy részében távol volt, este csöndben volt. Jó ideje már szerintem munkanélküli, mert folyamatosan, de tényleg folyamatosan otthon van. A fürdőszobája mellett van az ágyam, iszonyatos dübörgést leművel ott, el nem tudom képzelni mit csinál ilyenkor. Matat, zörög, de olyan hangerővel, hogy szabályosan megijedek. Amikor nekiáll takarítani, az külön műsorszám. 2 órán (!!!) át vehemensen porszívózza a kb. 28 négyzetméteres lakását, és irgalmatlanul dübörög közben. Mondjuk sajnálom, hogy ennyire nincs semmi élete, de másrészről meg baromi idegtépő ez a sok zajongás. Múltkor direkt mértem, majd' 4 órán át szinte szünet nélkül dübörgött.
2021. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!