Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Köteles vagyok türni a mindenn...

Köteles vagyok türni a mindennapos kiabálást a teraszròl?

Figyelt kérdés

Kijött a jòidö.Az alattam lakòk egész nap kinnt ülnek,szombatonkènt grilleznek,jönnek a barâtok.Elég hangosak sajnos.Az ablakaink alatt vannak ugye.

A lakás másik vègében zàrt ablakoknál is hallani h kinntvannak

Zavar,mert minden alkalommal hallom öket ès nem tudok csendben nyugodtan pihenni vagy ugy megnezni egy filmet h közben ne a röhögcsèlèsüket hallgassam.

Ez este 10ig szokott menni.Szòval mivel nem pihenöidöben hangosak köteles vagyok minden nap este 10ig ezt hallgatni?

Vagy itt is vonatkozik rájuk hogy mindent lehet de a szomszèdok zavarása nèlkül?



2020. máj. 20. 09:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

7es válaszolò mondasz valamit

imádjàk a rivaldafényt.

Földszinten laknak,itt megy el mindenki mellettünk a ház föbejáratához.

Bárki jön megy az utcába belátást nyer hozzájuk

Nincs egyetlen egy függönyük sem.A redönyöket is este 10-11 kor engedik le.

Ha este jövünk haza mikor már sötét van,égnek a villanyok,tárva nyitva az ablakok.Lätjuk h megy a tv,ök az asztalnál ülnek és esznek.

Akarva akaratlanul is benézel a lakásukba egyèbként ha elmész mellette.

Egyàltalán nem zavarja öket h mindenki belát.Volt reggel mentem a kocsihoz,és alsònadrágban flangált a csavò.Redönyöket felhùzta meg égtek a villanyok.


8-as egyébként nem valami jò a hangszigetelés.

A terasz,erkélyek a ház sarkában vannak.A konyha nappali egyben van.

A terasz,erkélyajtòk a konyhànàl vannak.Ha kinyitja az ajtòt,onnan 2 méterre mosogat,föz,pakol...

És a mosogatò elött is van egy ablak.Meg a terasz ajtò mellett kb màsfél méterre még egy ablak.

2 ablak,teraszajtajuk tárva nyitva-gondolhatod h hallani mindent.

Eszükbe nem jut hogy esetleg màs is szellöztetne vagy valahol nyitva van màs ablaka.Ezért kell becsukni az ablakainkat ajtonkat mert különben végigaszisztàljuk a napjukat.

2020. máj. 20. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!