Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A taposógépezés zavarja az...

A taposógépezés zavarja az alsó szomszédot, szerintetek mit csináljak? Sz. Rjam le?

Figyelt kérdés
1 kis egyszerű taposó gépem van, néha menni szoktam rajta de ma felkopogott mint az őrült.. nem hagytam abba mert már nem sok volt hátra a szokásos időből amennyit menni szoktam vele, és addig kopogott és verte a csövet meg a plafont ameddig abba nem hagytam.. eleve nem hiszem h 1 taposó gép olyan hangos lenne hiszen csak állok rajta és lepegetek 1 helyben.. (tavaly amúgy a klíma hangja zavarta) ezért kihivhatja a rendőröket??
2019. aug. 7. 13:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De kevegir azét venni szeretnék. Ennyi erővel ez a vén fsz miért koltozott panelban ha minden egyes lisszenes zavarja. Te is valami besavanyodott unatkozó ember lehetsz. Mit szól majd ha gyerekünk lesz és ugrálni fog?? Mert én a fyerekre rá nem szólok amiért játszik!
2019. aug. 8. 19:39
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Tipikus magyar mentalitas. Szegeny oregember vegig dolgozta az egesz eletet,de nem lehet nyugadalma toled. Menj el a nagy s****eggeddel futni,ha le akarsz fogyni. Ne a szomszednak koporàsszàl. Majd vissza kapod a kedvessegedet a sorsrol. Tudod,aki amit ad,azt kap
2019. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%
Fú remélem az öreg nyit valami barkácsműhelyt, és fúrni-faragni fog egész nap. Gondolom te lennél a legjobban felháborodva. :DDD
2019. aug. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
:D :D Engem is zavarna a napi 20perc is.
2019. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ezt a sok támadó kommentet. Nem tudhatjuk, mekkora a zaj, de ha feltételezzük, hogy a kérdező nagyjából igazat mond (asztal arrébb tolásra is reagál az öreg), akkor itt már mindegy mit csinálnak, minden baj lesz.

Akkor a hivatalos verzióhoz kell ragaszkodni, 10 után nem zajongani, egyébként meg emberi mértékkel mérve a mindennap élethez tartozó zajokat el kell tűrni a többi lakónak.

A lépegető alá is ha tesz az ember egy lábtörlőt vagy gumiszőnyeget, akkor azt ki kell bírni. Sokkal rosszabbak vannak ennél.

Akinek a gyerekei a lábbal hajtós motorral tepernek a padlón, vagy a kutyája ugat egész nap a lakásban, hangosan döngeti a zenét és még sorolhatnám.

Ha már az öregeknél tartunk, egyik-másik tök süket és az egész ház hallja a tévéjét, de ő még mindig nem. És nem lehet bántani, mert süket.

Az élettel együtt járnak bizonyos zajok. Mi az, hogy legyenek csendben. Senkinek nem kell csendben lennie, csak tekintettel kell lenni másokra, amennyire lehet.

Sajnos vannak, akiknek nappal kell(ene) aludni, mert mentősök, tűzoltók, nővérek, taxisok, buszvezetők, három műszakos gyári dolgozók stb. Azok verhetnék a tamtamot, hogy legyen mindenki csendben, mert ők éjszaka dolgoztak, ellenben az "öregek" ugranak mindenre, érdekes.

2019. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és (utolsó vagyok) a rendőrök fényes nappal nem fognak kimenni ilyen panaszra, csak 10 után. De akkor is csak megkérnek először, hogy légyszi csendesebben. Amiatt ne aggódj.
2019. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát Sajnos aki nincs ilyen helyzetben az nem érti úgyse.. ma pl az volt a baja, hogy túl hangosan megyünk a lépcsőházban.. köszönni nem tud de pofázni igen.. egyáltalán nem megyünk hangosan a lépcsőházban.. nem ordibalunk nem futkarozunk.. Sajnos szerintem unalmaban csinálja ezeket.
2019. aug. 9. 14:21
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt a sok támadó kommentet, mi újépítésű társasházban lakunk, de olyan vékonyak a falak, mint egy panelban, minden pisszenést hallani. A hangosan dúgó szomszédon át a mulatozókig, minden van nálunk, a 20 perc taposógépezés ehhez képest semmi, ha nem korán reggel vagy éjjel van, baromira nem lehet zavaró. Egymás mellett élünkcez néha hangokkal jár, ez van. Az öregember meg szavakkal is kommunikálhatna, azért van szánk, nem ilyen ősember módjára, lehet még lehetne találni valami jó kompromisszumot is.
2019. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült hogy rákos.. állítólag ezért ilyen goromba.. de szerintem ez nem jogosítja fel arra h minket bsztasson..
2019. nov. 23. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!