Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A taposógépezés zavarja az...

A taposógépezés zavarja az alsó szomszédot, szerintetek mit csináljak? Sz. Rjam le?

Figyelt kérdés
1 kis egyszerű taposó gépem van, néha menni szoktam rajta de ma felkopogott mint az őrült.. nem hagytam abba mert már nem sok volt hátra a szokásos időből amennyit menni szoktam vele, és addig kopogott és verte a csövet meg a plafont ameddig abba nem hagytam.. eleve nem hiszem h 1 taposó gép olyan hangos lenne hiszen csak állok rajta és lepegetek 1 helyben.. (tavaly amúgy a klíma hangja zavarta) ezért kihivhatja a rendőröket??
2019. aug. 7. 13:02
1 2
 1/19 Halmai Annamária ***** válasza:
72%
Rakj alá egy polifoam-ot vagy jógaszőnyeget vagy gumiszőnyeget. Amúgy szerintem ha este 8 előtt csinálod akkor b.k.phatja.
2019. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Enis szonyeget mondok. 8-elott miert kene bekapnia. En is pl otthon dolgozom akkor mar rohadjak meg vagy mi? :)
2019. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát ő 1 egyedül élő vén ember nincs semmi dolga..😀 de amúgy szőnyegen szoktam csinálni.
2019. aug. 7. 13:11
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem vastag szőnyeg van alatta, a múltkor kérdeztem a szomszédokat, senki nem hallja.
2019. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Halmai Annamária ***** válasza:
58%
Tojd le a fejét. Rendőröket a hajára kenheti. Én az ilyet még direkt idegelném is.
2019. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Na persze, ha a kérdező zavarja a szomszédot, "tojd le", ha a szomszéd zavarja a kérdezőt, akkor "bunkó a szomszéd". Ha valaki "egyedül élő vén ember" akkor kussoljon és tűrjön.
2019. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Vree ***** válasza:
77%

Muszáj társasházban valamilyen együttélési szabályt kialakítani. Ez a “vénember úgyse jó semmire”zés gusztustalan a részedről. Meg ez a “nem hiszem hogy olyan hangos....” akkor menj le oszt’ hallgasd. Ha hallja, mikor megy, hogy egyidőben fel tudjon kopogni, akkor nyilván hangos, akkor ne te próbálj okoskodni, hogy biztos nem is annyira.


Próbald meg megbeszélni vele, hogy mikor akarsz edzeni, hogy az ő sziesztáját vagy akármi se zavarja meg, ha nem tudtok dűlőre jutni akkor meg költözz el.


Abszolút megértem, mert én is laktam sokszor olyan építésű házban, ahol ha az emeleten ugrált valaki, sajna rengett a földszint is (vagy legalábbis a lentiek rögtön rohantak, hogy mi ez a zenebona) és nyilván a napi edzésedet sem fogod feláldozni, ha teheted,

De ahigy mondták az előbbiek, egy egyszerűbb hangszigetelés megoldható házilag, ha az nem segít, beszéljetek meg valami időbeosztást vagy költözzetek el.

2019. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Biztos h nem fogunk elköltözni mert hitelre vettük a lakást és ezt fizetjük és nem is szeretnénk elmenni. Már 4 éve itt lakunk. És amúgy meg ezzel az emberrel nem lehet megbeszélni semmit hiszen még köszönni se hajlandó nekünk.. amúgy meg ha hallani is h épp lepegetek az nem 1 elviselhetetlen nagy zaj max 1 kis lépő hangokat hallhat és nehogy már napközben 20 percet ne birjon ki.. mikor a párom épp pakolt a konyhában akkoris felkopogott.. pedig csak az asztalt tette arrébb.. johogy nem már levegőt se veszek nehogy megzavarjam az unatkozó vén ember nyugalmat.. A szabályzatban is csak annyi szerepel h este 10 után tilos zajongani. Ezt meg nyilván betartjuk.
2019. aug. 7. 18:49
 9/19 anonim ***** válasza:
4%

Hát kérdező, bocsi, de amiket itt írogatsz, azok alapján én se biztos, hogy köszönnék meg jópofiznék veled....

Ha nem bírtok csendben lenni, miért kell panelba költözni?

2019. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Csendben vagyunk
2019. aug. 8. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!