Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő azt mondja, hogy "a...

Ha egy nő azt mondja, hogy "a pasik idióták" mire gondol?

Figyelt kérdés
Már több nőtől halottam ezt különféle párkeresős oldalakon, hogy nem talál senkit se, mert a pasik 99% idióta.
2019. ápr. 24. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert valószínűleg így gondolja. Én is így gondolom. Csak szerintem a nők is idióták. Meg aki közte van. Mindenki bolond. Ettől izgi a hely.
2019. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben egyet értünk :) de akiktől eddig hallottam nem a jó hangsúllyal mondták :D szerintem őket idegesítette, hogy a pasik nem úgy viselkedtek ami szerintük normális lenne.
2019. ápr. 24. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az exeire gondol. Rám nem gondolhat, hiszen nem is ismer, nem tudja idióta vagyok-e?!


Az vagyok amúgy, de ez mellékes :)


F

2019. ápr. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Túl sokat csalódott
2019. ápr. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Legtöbb esetben mindig arra vezethető vissza, hogy naív, és nem ért az emberekhez.

Ezért megannyiszor csalódik, mindig ugyanabba fut bele.

Mondjuk enyhén szólva nem a diplomás szociológus/pszichológusok ismérve ez....

Leginkább az elkényeztetett, dinka nőké, akik egy percig nem gondolnak bele, hogy valamit ők rontanak el.

2019. ápr. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden pasi idióta! Ja várj, visszaírt. Akkor semmi.
2019. ápr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!