Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiú azt mondja nekem...

Ha egy fiú azt mondja nekem „olyan aranyos vagy“ akkor én erre mit reagáljak ha én is fiú vagyok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondd,hogy te is.
2019. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Én felvonnám a szemöldököm és értetlenül lesnék. Egy fiú nem mond olyat egy másik fiúnak, hogy cuki vagy kivéve ha más pályán játszik.
2019. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kormolná a kipufogód.
2019. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Tudasd vele hogy nem vagy meleg ha nem vagy meleg
2019. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ahogy a többiek is írják, enyhén sajtosbuzzancs...
2019. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
Köszönd meg neki és mondd el neki normálisan, hogy te heteró vagy, már hogyha tényleg az vagy és m,ondd el neki azt is, hogy ilyet nem szokás másik fiúnak mondani csak úgy, főleg ha nem tudja róla, hogy az a személy meleg-e, vagy biszexuális-e biztosan akinek ezt mondja. Ám emiatt ne legyél vele se lekezelő, se bunkó, akár idegen, akár haver, akár barát, vagy akár szinte bárki az illető.
2019. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha bejön Neked, bókolj vissza.


Ha nem, mond el neki, hogy egy jó barátod látod benne. (Ebből veszi alapot, nem kell tovább ragozni).


Amikor 19-20 voltam, volt egy nagyon jó barátnőm. Nő vagyok és rólam tudni kell, hogy nagyon simogatós/ölelkezős voltam akkor, meg mindenkinek megnyíltam meg mondogattam, hogy szeretem őket.


Ő ezt félreértette és elmondta részletesen, hogy ő kezd félni és nem szerelmes belém és reméli én se belé. Sosem volt olyan kínos beszélgetésben részem. Ezért nem ajánlom, hogy ezt boncolgasd neki.

2019. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!