Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyes fellépők...

Miért gondolják egyes fellépők műsorokban hogy ők jók holott rosszak?

Figyelt kérdés

Az ilyen tehetségkutató műsorokban vannak versenyzők, akiknek hiába mondja a zsűri hogy nem jó (akár enyhe vagy durva kritikával), még ő van megsértődve és nem hiszi el nekik. Meg van róla győződve, hogy jó.


Pedig laikusként én is hallom, hamis is, botlábú, és némelyiket nekem kínos nézni olyan égő.


Az egyikük azt hitte azért ujjong a közönség és tapsol mert jó volt, holott csak szórakoztak rajta és röhögtek annyira nevetséges volt. (Ezek után végképp nem hitte el amit a zsűri mond sőt visszabeszélt).


Én nem is tudom, mi jár vajon az ilyen embereknek a fejében?


Miért hiszik azt, hogy jók holott nem is? Miért csak a jót hiszik el a rosszat ill. a kritikát nem? Nem hallják vissza magukat a felvételen?


Némelyik olyan beképzelt, hogy legfeljebb akkor lenne joga így elszállnia ha ő lenne az új Celine Dion vagy Michael Jackson. Vagy még úgyse, nem is hozzák az ő szintjüket.



2019. jan. 22. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mondja, hogy a műsor a nézettség miatt ilyen. De ez nem válasz a kérdésre. A kérdés, hogy miért hajlandó valaki (akár pár Forintért) lejáratni magát.
2019. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én pl. erre a fellépőre gondoltam.


https://www.youtube.com/watch?v=uTa9tGha6Nk


Ha tegyük fel meg van rendezve, akkor az illető nagyon jó színész lehet.

De valahogy olyan beleéléssel énekel, és elhiszi, hogy ő tényleg jó és ezért ünnepli a közönség.

2019. jan. 25. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!