Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyes fellépők...

Miért gondolják egyes fellépők műsorokban hogy ők jók holott rosszak?

Figyelt kérdés

Az ilyen tehetségkutató műsorokban vannak versenyzők, akiknek hiába mondja a zsűri hogy nem jó (akár enyhe vagy durva kritikával), még ő van megsértődve és nem hiszi el nekik. Meg van róla győződve, hogy jó.


Pedig laikusként én is hallom, hamis is, botlábú, és némelyiket nekem kínos nézni olyan égő.


Az egyikük azt hitte azért ujjong a közönség és tapsol mert jó volt, holott csak szórakoztak rajta és röhögtek annyira nevetséges volt. (Ezek után végképp nem hitte el amit a zsűri mond sőt visszabeszélt).


Én nem is tudom, mi jár vajon az ilyen embereknek a fejében?


Miért hiszik azt, hogy jók holott nem is? Miért csak a jót hiszik el a rosszat ill. a kritikát nem? Nem hallják vissza magukat a felvételen?


Némelyik olyan beképzelt, hogy legfeljebb akkor lenne joga így elszállnia ha ő lenne az új Celine Dion vagy Michael Jackson. Vagy még úgyse, nem is hozzák az ő szintjüket.



2019. jan. 22. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nézd, ha már nézettséget csinálnak a csatorna számára, akkor csak nem lehet olyan rossz. :)
2019. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat válogatnak be, akiken lehet csámcsogni. Egy ismerősöm partyzenekarban énekel, jó, tényleg, nem elfogultságból mondom, van egy réteg, aki ismeri őket és szeretik, rendszeres fellépéseik vannak, de nem országos hírűek vagy hasonló, poénból nevezték egy tehetségkutatóba, kiszórták a válogatáson, persze, a műsorba sem vágták be, az volt az ürügy, hogy már adtak ki saját lemezt.
2019. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A zsűri és zsűrizett egymásra talál a műsorban. Előbbi előadónak jó lehet, de ítésznek nem.

Tudom, a régi ki mit tudok, táncdalfesztiválok tempója már lassú.

De emlékszem rá, pl. egy versmondást hosszú percekig elemeztek.

Pl. a Szeptember végén című verset szép kiejtéssel, helyes hangsúlyozással, de mondanivalóját teljesen félreértve mondta a hölgy. Sokszor adják ezt elő drámaian a hivatásos, sztár színészek is. De Major a dicséret után rávilágított, hogy nászutasokról van szó.

A vers szerelmes férj évődése, s nem a sötét jövő előre vetítése. Tessék szerelmesen mondani.

Ma ehelyett felálló szőrökről beszélnek beszélnek, meg libabőrről.

Na jó, néha azt is mondják, hogy hamis. Meg feleslegesen használnak idegen kifejezéseket.

Jó volt a tájmod. Ez nem magyar, s nem olasz (a zene nyelve).

Meg veszekednek.

2019. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Rossz a fülük. Ami neked már hamis, azt ők még tisztának hallják. Sokkal tágabb náluk egy frekvenciatartomány amin belül azonos hangokat hallanak, mint egy jó fülűnek.
2019. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De én most azokra gondoltam akiket nemcsak a nézők találnak rossznak hanem a zsűri is kiszavazott de nem akarják tudomásul venni.
2019. jan. 22. 23:13
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
mi is erre válaszoltunk
2019. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezek a műsorok nem a tehetséget keresik valójában, ezek a bulvárnak készülnek a bulvár meg a pletykából él, abból, hogyan cincáljanak szét valakit minél jobban. Ezt nem az igazi tehetségekkel fogják tudni megtenni.
2019. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Néha azért kikerülnek tehetségek is, vannak fent videók olyanokról akik igenis jók voltak és tovább is engedte őket zsűri.


Az meg pedig no komment, hogy valaki leégeti magát ország-világ előtt, a fellépésel és az arroganciájával (amit a zsűrivel szemben tanusít).


Arra is gondoltam már, lehet meg van rendezve. Habár el tudom képzelni van olyan aki tényleg elhiszi magáról hogy jó és nem akarja elfogadni a valóságot.

2019. jan. 23. 00:03
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
ezt én sem értem, helyettük ég a pofám, én ha ilyen lennék nem reklámoznám, de sajnos erre van igény
2019. jan. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

"Arra is gondoltam már, lehet meg van rendezve." - Lehet? Biztos. :-D


És nem, rohadtul nem erre van igény (legfeljebb sokan lusták átkapcsolni más csatornára), például én sem követem, csak eleinte néztem évekkel ezelőtt, amikor még kevésbé volt bulváros. Dolgokat persze hallok, mert van, aki nézi, de én tudom, hogy ez nem arról szól, amit várnánk tőle. Persze, néha meg kell villantani egy állítólagos tehetséget, hogy úgy tűnjön, mintha...


Egy sütős műsorról pl pontosan tudom, hogy ott az volt a cél, hogy kit tudnak jobban kikészíteni a nevezők közül mindenféle külsőségek alapján. Egy ismerősöm tesója nevezett, aki nagyon tehetséges cukrász, és csak azért nem választották be mégse, mert szőkéről átfestette a haját, és úgy már nem kellett, mert szőkén kellett volna a műsorhoz.

2019. jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!