Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne kötődjek hozzá? Hogy...

Hogy ne kötődjek hozzá? Hogy ne szeressem?

Figyelt kérdés

Nehéz mert viszonzott. Sőt ő velem akart lenni, most nem tudom mi a véleménye. Egyfolytában rá gondolok, alig alszom mert esténként is ő jár a fejemben. Azt hittem könnyű lesz túllépni rajta, de ebbe belepusztulok. Ahogy telik az idő egyre rosszabb. Próbálok mással lenni, de semmi haszna. Ne kérdezzétek hogy miért döntöttem úgy hogy nem vele vagyok, mert nem releváns. Nincs rá komoly ok. Csak el akarom végre feljteni.


L



2018. dec. 31. 18:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem akartam vele kapcsolatot, mert számomra nem elég népszerű. Nem is vágyik rá. Szilárd egyedi értékrendje van. Okos, jól is néz ki és vicces (nem is kicsit) Egy kicsit talán az önbizalma lenn van.

Plussz full szerelmes volt belém, amìg én még nem közeledtem hozzá ìgy nem volt meg az érzés hogy megdolgoztam érte. Ezek miatt döntöttem ìgy anno. Mostmár látom hogy butaság volt de ki kell tartanom.

Persze próbálom kihangsúlyozni a rossz tulajdonságait. Még kreálok is párat amire csak egy minimális esélyt is látok hogy igaz, de nem megy.

2018. dec. 31. 18:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne akard eltaszítani, vagy negatív érzelmeket rákapcsolni - mert azzal is csak belső energiát teszel bele. Csak egyszerűen engedd el!
2018. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek erőlködsz ennyire, ha nem megy és be is láttad, hogy utólag már máshogy csináltad volna. Nem értem, miért nem vagy hajlandó javítani. Csak tönkre fogsz menni abba, ha a hibádat erőlteted. Én mindenképp visszatérnék elrendezni a dolgokat, tegyél mégegy fejezetet a történetetekbe, aminek a végén hátha találsz valami használhatóbb lezárást, vagy így, vagy úgy.
2018. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ilyen az élet . Az én volt barátnőmet lassan 2 év után se tudtam elfelejteni , hiába próbálom . Szerintem beszélj vele .
2018. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy ha a kedved kérdező el akarja felejteni, akkor miért akarjátok ezt még nehezebbé tenni számára?
2018. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert az amit ő akar csinálni, szerintünk nem vezet majd megoldáshoz, sőt pont az ellenkezőjét fogja elérni, mint amit akart.
2018. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem akarod a boldogságot,így inkább eltaszítod azt akibe szerelmes vagy,és mellesleg viszonzott is. Szóval boldog lennél vele. Majd megbánod. Nem most,később.
2018. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha hibaztal, en is hibaztam, sot mindenki is.

Ha viszonzott, akkor orulj, hogy szerelmesek vagytok egymasba, csak ez szamit! Szerintem ne akarj elfelejteni, ha sokaig kuzdtel erte, nem szabad feladni! Probald meg megbeszelni vele, es elmondani az erzeseit iranta!


En is hibaztam, mert nem kezdemenyeztem a csaj fele, pedig latszott rajta, hogy szerelmes volt belem. De akkoriban az onbizalmam 0 volt, es nagyon felenk voltam...

2018. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán szereti a másik embert, az nem szab feltételeket a másik emberhez...
2018. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csináltál valami tettlegeset azóta, kérdező? vagy változatlan a helyzet?
2019. jan. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!