Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne kötődjek hozzá? Hogy...

Hogy ne kötődjek hozzá? Hogy ne szeressem?

Figyelt kérdés

Nehéz mert viszonzott. Sőt ő velem akart lenni, most nem tudom mi a véleménye. Egyfolytában rá gondolok, alig alszom mert esténként is ő jár a fejemben. Azt hittem könnyű lesz túllépni rajta, de ebbe belepusztulok. Ahogy telik az idő egyre rosszabb. Próbálok mással lenni, de semmi haszna. Ne kérdezzétek hogy miért döntöttem úgy hogy nem vele vagyok, mert nem releváns. Nincs rá komoly ok. Csak el akarom végre feljteni.


L



2018. dec. 31. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A felejtéshez idő kell. De nem értem igazán miért nem vele vagy, ha viszonzottak az érzéseid. Mindegy is. Ha el akarod felejteni, akkor tereld el a figyelmed, ne tartsd vele a kapcsolatot semmilyen formában. Ha viszont megbántad a döntésed, akkor keresd meg és mondd el neki, így még adhattok egy új esélyt magatoknak.
2018. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje tart ez a dolog? Nagyon sok időbe is telhet, csak az idő kérdése.
2018. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A szerelem nagyon fájdalmas. Tudom mert ebben vagyok férfiként. Ő csak nem értékeli az érzelmeimet. F
2018. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nagyon is releváns, hogy miért nem vele vagy.

Azért szereted, mert kialakult a kötődés, és nincs rá komoly okod, hogy ne így legyen.

2018. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a szituban vagyok én is, csak én a srác vagyok.

Szeretem a lányt, ő szeret engem, de mégse vagyunk együtt, pedig én szeretném. És nem felejteni....

2018. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Próbálj minden energiát kivonni a kötődésből. Számold fel azokat az elemeket is (amennyire lehetséges) amiről eszedbe juthat. Ne olvass üzeneteket, ne álmodozz róla.., és ha mégis eszedbejut - figyeld meg a azt a gondolati mintázatot ami hozzá vezetett ~ majd irányítsd a figyelmed más fele... Pl ha a szobádban a "kispárnáról,, ő jut eszedbe - akkor figyeld meg a gondolataidat, és máskor mikor meglátod a "párnát,, ~ egy előre meghatározott dologgal tereld el a figyelmed (pl kezd el olvasni egy könyvet stb).

Gyakorolhatsz még meditációt is, amiben a gondolkodás nélküli tudatot próbálod tapasztalni (ha jól csinálod az a leghatékonyabb ilyenkor).

2018. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
1 éve tart. Már látom hogy ostobaság volt az egész. (Azért is nem ìrtam le az okot mert hülyének néznétek) De mostmár muszáj kitartanom a döntésem mellett. Nem tartom vele a kapcsolatot, jelenleg kapcsolatom is van.
2018. dec. 31. 18:42
 8/20 anonim ***** válasza:
De amúgy igen, hacsak nem adsz valami logikus indokot arra, hogy miért nem vele vagy, úgy nem tudok tanácsot adni a kérdésedhez, inkább azt tudom helyette tanácsolni, hogy próbáljátok rendbetenni a dolgot és legyetek boldogok együtt.
2018. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem muszáj kitartanod egy ilyen döntés mellett, ha a te és talán az ő boldogsága is ettől függ.
2018. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha a mostani kapcsolatod csak azért létezik, mert "próbálsz mással lenni, hogy őhozzá ne kötődj", akkor nincs miről beszélni, ez nem indok arra, hogy ne vele legyél.
2018. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!