Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem, ha nincs meg...

Mi a baj velem, ha nincs meg bennem a késztetés arra, hogy jóban legyek bárkivel is? Az egyetlen dolog, amire szükségem van, az a szerelem.

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Teljesen rendben van.
2018. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Nekem személy szerint egy ember is bőven elegendő lenne a boldogsághoz.
2018. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de nincs senkim, még cslaádom se és nem is lesz senkim. Ha engem kérdezel az öngyilkosság megoldás, kivéve ha lány vagy mert az a halálom ha lányokat bántanak/bántják magukat. Azért sok sikert, vagyis többet mint nekem valaha lesz.
2018. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Üzenetben azt írta valaki, hogy ebből nem sok derül ki, vagy valami ilyesmit.

Nos, bővebben: tizenéves lány vagyok, középiskolás (mindenki tippeljen az írásom alapján annyinak, amennyinek szeretne), de oviban és általánosban mindig egyedül voltam, ha barátkozni próbáltak velem, rendszerint nem fogadtam jól a dolgot. Középsulira leesett, hogy emiatt levegőnek néznek és az engem is érintő kérdésekben sem fog számítani a véleményem, szóval jóban próbáltam lenni néhány emberrel, de nem sokáig kötöttek le, mintha senkiben sem találnék meg valami fontosat, én sem tudom, mit... Szóval most csak néhány szót beszélek mindenkivel és ennyi. Nem is vágyom többre, a véleményem pedig valamilyen szinten így is figyelembe van véve.

A barátommal viszont minden oké, azt hiszem, mondjuk az nagyon rosszul tud esni, hogy neki vannak barátai meg úgy egyáltalán élete rajtam kívül, habár ezt neki nem ismerném be, még magamnak sem szívesen és tudom, hogy nem is normális dolog:(

Annyira nem jó ez így nekem, szeretném érezni a barátságok erejét, a családi szeretetet meg ilyesmiket, amik helyett most csak üresség van.

2018. dec. 21. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok) Én is ilyen vagyok csak srácba. Nekem is zavaró lenne ha egyszer valami csoda folytán találnék egy lányt akivel életem végéig lennék, és ő a barátaival foglalkozik, miközbe nekem nem hogy barátaim családom sincs.
2018. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ami még az előzőhöz tartozik, hogy sulin kívül sincsenek igazán barátaim. Amikor voltak is/amik talán még akadnak, azoknak fő jellemzője, hogy hagyom, hogy a másik fél mindent elmondjon, amit csak szeretne, de én magamról viszonylag kevés információt osztok meg, főleg az érzéseimről
2018. dec. 21. 20:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves #5, az én barátom nem olyan hú de társasági lény, de van egy legjobb barátja, néhány haverja, esetleg lány baráti és egy szerető családja. Nekem pedig ezek nem igazán...

Hm, talán csak irigység legbelül:)

2018. dec. 21. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
5-vagyok) Igen lehet nekem is irigység. Nekem sincs senkim, és már 17 évesen elfogadtam a tényt hogy sose lesz olyan lány amilyet én szeretnék, így megfogadtam hogy amint az utolsó családtagom már nem lesz, úgy én is végezni fogok magammal. Egyedül semmi értelme. De e-miatt ne legyen bajod, ha egyszer változol majd lesznek barátaid ha akarsz, de ha nem kellenek adig örülj. Nekem sem kéne. Nekem csak egy lány kell, aki szeret és életem végéig velem marad, de ilyen nincs, nem is volt nem is lesz.
2018. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így természetes.
2018. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kapcsolatom előtt voltak haverjaim, de sulin kívül mindig egyedül voltam és nem is nagyon bántam. Tudtam, hogy nekem egy lányra van csak szükségem, akit szerethetek. Jött is a szerelem, mintha csak a nagy könyvben meg lett volna írva. Eltelt 3 év, a barátnőm szakított velem és jelenleg a suliban sincsenek haverok, egy katasztrófa az egész. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy persze elég egy ember...viszont ha az az egy úgy dönt, hogy nem tart rád tovább igényt, akkor teljsen egyedül maradsz és olyankor jól jönne a támogatás. Legalábbis nekem jó lett volna ha valaki próbált volna felkaparni a padlóról.
2018. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!