Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar a mentális...

Titeket zavar a mentális maszturbáció jelensége? Ti is szoktátok csinálni? (Lent elmondom mi ez)

Figyelt kérdés

A mentális maszturbáció azt jelenti, hogy valaki úgy szerez kielégülést, hogy valakinél okosabbnak hiszi magát (jogosan vagy nem jogosan).


Tipikus példa erre mondjuk a régi szép idők Mónika showja. Lefizettek pár csóró embert hogy az egész ország előtt csináljanak hülyét magukból. A fél ország meg azon röhögött, hogy hát azok milyen hülyék, én meg milyen okos vagyok hozzájuk képest (amihez képest nem nagy kunszt okosabbnak lenni nyilvánvalóan). Aztán mindenki mondta hogy "hát de én nem azért nézem hogy komolyan vegyem, csak hogy röhögjek a hülyéken". Igen, mivel ez is volt a célja a műsornak, nem is az hogy komolyan vedd...


Vagy manapság pár ember kitalálta (de a nagy részük csak troll úgy mellesleg) hogy a lapos Földben hisznek. Erre sok ember ugrik idiótázni őket, és közben arra verik a farkukat hogy ők most milyen értelmesek és okosak.


Biztos ti is tudtok számtalan példát...


Én is szoktam mentális maszturbálást végezni sajnos mert jó érzés, de attól még primitív jelenségnek tartom.


2018. jan. 4. 13:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Értem, hogy miről beszélsz, de ez olyasvalami, amit csak buta, sötét emberek előtt merészelek csinálni.


Értelmes emberek előtt nekem is feltűnik, hogy gáz az "okoskodásom".


Hülye embereket nem zavarja, mert nekik van mit tanulniuk tőled. Az okos embereket rettentőn fárassza. Relatív.


Bár én nem Mónika show nézésétől érzem magam okosabbnak, de pl. vannak olyan internetes viták, amit fárasztónak tartok, mégis valahol jó érzés, hogy "okoskodhatok" bennük.

2018. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Scalperworm válasza:

Ezt a definícióját nem ismertem , de a kifejezésről tudtam.


Amennyire én tudtam , az okoskodást és a nem hétköznapi és vagy idegen szavakat használó az aki épp mentálmasztizik.


Szerintem ezen felül lehet kerekedni és érdemes is , akkor lehet elhagyni amikor pont rohadtul lesz@rod ki mit gondol rólad és nem akarsz te senkinek megfelelni vagy görcsösen szimpatizálni.



De a Maónika show ide kapcsolása nagyon igaz például :D

2023. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!