Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar a mentális...

Titeket zavar a mentális maszturbáció jelensége? Ti is szoktátok csinálni? (Lent elmondom mi ez)

Figyelt kérdés

A mentális maszturbáció azt jelenti, hogy valaki úgy szerez kielégülést, hogy valakinél okosabbnak hiszi magát (jogosan vagy nem jogosan).


Tipikus példa erre mondjuk a régi szép idők Mónika showja. Lefizettek pár csóró embert hogy az egész ország előtt csináljanak hülyét magukból. A fél ország meg azon röhögött, hogy hát azok milyen hülyék, én meg milyen okos vagyok hozzájuk képest (amihez képest nem nagy kunszt okosabbnak lenni nyilvánvalóan). Aztán mindenki mondta hogy "hát de én nem azért nézem hogy komolyan vegyem, csak hogy röhögjek a hülyéken". Igen, mivel ez is volt a célja a műsornak, nem is az hogy komolyan vedd...


Vagy manapság pár ember kitalálta (de a nagy részük csak troll úgy mellesleg) hogy a lapos Földben hisznek. Erre sok ember ugrik idiótázni őket, és közben arra verik a farkukat hogy ők most milyen értelmesek és okosak.


Biztos ti is tudtok számtalan példát...


Én is szoktam mentális maszturbálást végezni sajnos mert jó érzés, de attól még primitív jelenségnek tartom.


2018. jan. 4. 13:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%

Egy új 75%-os.

Mennyi 75%os van :O

2018. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Metionin ***** válasza:
100%

Ezt a kifejezést egy Placebo számból ismerem :D


Amúgy én is szoktam és szerintem is primitív de valljuk be hogy néha azért jól tud esni. Pl. amikor töke kivan az embernek és lát egy rakás idiótát és jót röhög rajtuk mert idiótábbak mint ő, az segít helyreállítani az önbecsülést.

2018. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A kettes válaszoló masztizását most mind végigolvashattuk.
2018. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Na, most jöttem rá, hogy valószínűleg mentális maszturbálás céljából (is) olvasok gyakorit...

Nem vagyok biztos benne, hogy ez annak számít-e, mert nem ítélek el senkit azért, mert esetleg nálam butább sem itt, sem a való életben. Viszont sokszor észreveszem, hogy a környezetemben lévő embereknél okosabb vagyok, és ez egy kicsit felvidít, mert a béka sgge alatti önértékelésemmel sokszor elhiszem, hogy a szellemi fogyatékosság határán állok.

2018. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
Zavar az, ami mögötte van. Szerintem ugyanaz a mozgatórugója, mint ami a pletykás öreghölgyeket arra készteti, hogy lehúzzanak másokat.
2018. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Fogalom zavar. Magyar értelmező szótárt javaslok.

1. Mentális

2. Maszturbálás


Tehát a mentális maszturbálás, mást jelent. Egyébként Feldmár András szerint a maszturbálás öngyilkosság. Továbbá a maszturbálást cumizáshoz hasonlítja. Ezt "Szabadíts meg a gonoszol" c. könyvében fejti ki.

2018. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Amíg nem *rajtad* maszturbálnak, addig nincs baj:D Tehát amíg nincs közöm ezekhez a beszélgetésekhez, és a halló/érzékelő távolságomon kívül esik, addig semmi bajom vele.


Ennyi erővel ha megkérdezted volna, hogy zavaró-e a Mónika show és társai? Zavaró-e az okoskodás? - akkor úgyanaz lenne a válasz.


A buta emberek önmagukban fárasztóak, tökmindegy, hogy mentál-maszturbálnak-e. Nem ettől válnak ostobává, de nem érdekelnek a szokásaik:)

2018. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy a maszturbáció egy privát cselekmény?:D Szerintem ez a mentális dolog sincs másképp. Mégis kit érdekel, hogy ki mit élvez? Nagy gond lenne, ha sorjában azzal kezdenék el foglalkozni, hogy min élvezkednek az emberek. Pl az is gáznak tartom, ha valaki szereti a bénábbnál bénább kommerc zenéket, mégis az ő baja, hogy mit élvez.
2018. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kérdésnek is az a tanulsága, hogy végezd privátban a mentál-masztit, ne mások előtt:D!
2018. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem logikátlan. Bizonyos emberekkel szemben kijelenthetem, hogy okosabb vagyok, tehát nem csak hiszem ezt. A kérdés itt az, hogy van-e értelme ezen lovagolni? Elérek-e valamit, ha azzal nyugtatom magam, hogy "okosabb vagyok a Mónika show szereplőinél"? Nem.



"Aztán mindenki mondta hogy "hát de én nem azért nézem hogy komolyan vegyem, csak hogy röhögjek a hülyéken". Igen, mivel ez is volt a célja a műsornak, nem is az hogy komolyan vedd... "


Az is gáz, ha valaki ezen röhög. Kinek mi vicces, ízlés kérdése. "Minden viccnek fele igaz", ugy-e, szokták mondani.

2018. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!