Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám ezt visszacsinál...

Hogyan tudnám ezt visszacsinálni vagy enyhíteni rajta vagy akármi?

Figyelt kérdés

Az egyik szemöldököm feljebb van mint a másik.Regen sokat huzogattam az egyiket és szerintem azért.Amikor mosolygok,reagalok valamire akkor mindig feljebb van a szemöldököm.A másik szemöldökömet nem tudom huzogatni.A szemhejamon látszik a legjobban ez a dolog(pl. Hogyha csinálnék egy sminket akkor az egyik szemhejamon jól látszana a smink de a másikon nem)

Mit tegyek hogy valamit csináljak ez ellen?



2017. dec. 29. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Vicc nélkül: a botoxot többek közt ilyesmire is használják.

Ha tényleg nagyon zavar, akkor egy próbát megér.

2017. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire sűrű a szemöldököd, de ha eléggé, akkor esetleg kiszedetheted úgy, hogy az egyiket direkt magasabbra igazítod. Bár a tuti hatás miatt, lehet, ezt inkább kozmetikusra bíznám. Ő profibb, jobban látja szemből.

Ha nagyon kevés szemöldököd maradna így, akkor ki lehet szedni jó vékonyra, majd utólag festeni (vannak rá szemöldökceruzák, zselék, stb.), esetleg tetováltatni. Van most egy új, kímélő, természetes hatású tetováló technika (microblading), én azt próbálnám ki.

Szóval ha tényleg zavar, akkor a helyedben elmennék egy olyan kozmetikushoz, aki foglalkozik microbladinggel, kiszedetném vele, majd tetováltatnék szimmetrikusat.

2017. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez valahogy ilyen plasztikai műtétek nélkül visszafordítható?Mert 14 evesen nem fogok botoxpartizni😂😂
2017. dec. 29. 18:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Tetovaltatast soha semmi pénzért nem próbálnam ki.Egyebkent szépek a szemöldökeim csak az a baj hogy az egyik feljebb van.Arra én is gondoltam hogy feljebb szedem ki,de az fontos lenne nekem hogy a szemhejam ne lógjon úgymond (mert most olyasmi)
2017. dec. 29. 18:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Dús és sűrű szép termeszetes a szemöldöm szóval semmiért nem rontanám el megint,mert egyszer túlszedtem és akkor szemöldök ceruzaval próbáltam javítani de ronda voltam úgy 😂 aztán visszajött szerencsére de pokol volt
2017. dec. 29. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó fodrászt. Egy előnyös frizurával talán fel se tűnik majd.
2017. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

2-es vagyok. Hát nézd, ha a lelógó szemhéj az igazi gond, azt csak plasztikai sebész tudja helyrehozni. Mert akkor ja, hiába lenne szimmetrikus a szemöldök, ha a szemed továbbra sem lenne az. Nem mond butaságot az 1-es, a botox valszeg még mindig olcsóbb lenne, mint egy felvarrás.

Vagy amit még javasolt itt valaki, hogy esetleg egy féloldalas frufruval eltakarni kicsit, míg nem leszel idősebb, hogy megcsináltasd?

Nekem volt olyan lány osztálytársam, akinek elálltak a fülei és rettenetesen zavarta. 18 évesen meg is műttette őket.

A microblading tetoválás amúgy asszem csak ideiglenes. Bizonyos idő után kifakul, és természetes hatása van.

2017. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne húzogasd tovább, és majd helyrejön.

ezért nehogy megműttesd magad.

2017. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amelyik fentebb van azt szoritsd le kezzel es tukor elott tornaztasd a masikat. Nekem ezt kozmetikus mondta, mert nekem is ilyen volt. Idovel javul, most sem teljesen egyforma, de mar nem feltuno a kulonbseg nekem.
2017. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És neked mennyi idővel látszott rajta a javulás?
2017. dec. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!