Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám enyhíteni a...

Hogyan tudnám enyhíteni a tartós hajvasalás hatását, vagy visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Ugyanabba a hibába estem mint sok lány. Gyönyörű göndör hajam volt, és elmentem tartós hajvasalásra. A hatása az első hajmosásig tartott, aztán rá kellett vasalni - pedig valami drága brazil cuccot kentek rá. A hajam egészséges maradt (csak egyszer csináltattam meg) de most sem egyenes hanem ilyen fele göndör, ami egy alvás után nyúlott szar lesz, mintha hajvasalóval csináltam volna, a másik fele meg seprűs, kócos. Az egész sehogy se áll. Nagyon megbántam, de már több mint két éve csináltattam, és nem akarom állandóan vasalgatni, hogy álljon valahogy.


Mit csináljak? Vissza tudom csinálni, hogy olyan legyen mint régen?


2015. máj. 5. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Vágasd le, és majd nő új, és akkor azt használd ki, hogy szép göndör.
2015. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem áll jól a rövid haj, már így is félhosszú :/ Sehogy nem akar visszaállni.
2015. máj. 21. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!