Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj? Miért lesz kócos?

Göndör haj? Miért lesz kócos?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hosszú, vörös göndör hajam van. Nap, mint nap vasalom, mivel egyszerűen kezelhetetlen lenne anélkül. Azt szeretnem kérdezni, hogy ti, göndör hajúak mit csináltok, hogy reggelre, alvás után szép fürtökkel ébredjetek és ne nézzetek ki úgy mintha fél évig nem fésülködtetek volna? Egyszerűen fogalmam sincs mit lehetne csinálhatnék , de már nagyon unom azt, hogy reggel állandóan szenvednem kell a hajammal, utána pedig 2-3 órával rögtön hullámos lesz. Tippek? Előre is köszönöm mindenkinek! :)

2015. ápr. 28. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Elfogadtam :D

Egyébként hajápoló spray-t használok reggelente, ettől nem lesz annyira szétálló (nem vattacukor fazon) + reggel-este végre normálisan ki tudom fésülni.

Én szeretem a göndör hajamat, így a hullámokra nem tudok tanácsokat adni.

2015. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lehető legmagasabbra fogom a hajam lazán, így nem fekszek rá=nem kócolódik.
2015. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En sose csinalok vele semmit. Mosom heti2x (sampon pakolas spray); ha rasztasodik, kifesulom. Egy idoben utaltam, de mosstmar megszerettem (plane h mindenki mondja h milyen szep)

16\l

2015. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én befonott vagy fejem tetejére gumizott hajjal alszok. Reggel kibontom és így szétrázom, az ujjaimmal kicsit szétszedem a tincseket, utána picit megfésülöm ilyen feka fésűvel, de tényleg csak egy kicsit, hogy a tincsek egyben maradjanak. Ezután beolajozom az egészet a tövek kivételével, utána göndörítő spray-t fújok rá amit belenyomkodok a hajamba. A végén pedig ilyen hajlakk állagú olivaolajos fénysprayt. :)
2015. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A göndör hajat nem szabad kifésülni(max hajmosás után)! A vasalás pedig csak roncsolja a hajat(a göndört meg főleg). Ha nem használsz hajhabot akkor azt próbáld ki mert nagyon jól egyben tartja a fürtöket.
2015. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. -el részben egyet értek ha mosás után befonod, akkor szép hullámok lesznek, mikor kiengeded.persze akkor sem szabad fésülni. ja és ritkíttasd meg a hajad, ugy sokkal könnyebb lesz.
2015. aug. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!