Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki stresszelős típus...

Ha valaki stresszelős típus az tud ezen változtatni valahogy, vagy legalább enyhíteni?

Figyelt kérdés
Vagy el kell fogadnia, hogy mindent túlagyal?
2014. márc. 2. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vesztesek nyugalmával kell mindennek nekifeszülni és akkor nem csalóhatsz soha.
2014. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen mindig lehet változtatni.

Ez rám is jellemző, így tudom, milyen nehéz. De attól még, hogy felkészülsz a legrosszabbra, nem KELL mindenáron arra is számítani. A túl sokat aggodalmaskodó embereknél talán még az is meghúzódik a háttérben, hogy azt gondolják, ők nem szolgálnak rá arra, hogy valami jó történjen velük, vagy legalább ne valami rossz.

2014. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az elég sokat segít, ha ott van előtted, hogy nemsokára elpusztulsz és a szeretteid is. szóval ha húzod az időt, akkor innen húzod. ráadásul az ami stresszes az általában érdekes. az valami nehézség, amit még nem ismerünk. meg kell ismerni. és akkor meg már unni fogjuk. így megy ez...
2014. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem, max úgy hogy fejben eldönti hogy nem érdekli őt a részlet. nincs értelme agyalni bármin.
2014. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is stresszelős voltam, már beteges mértékben. A következőt tettem: rengeteg munkát és hatalmas felelősségeket raktam magamra, emellett csomó új dologba is kezdtem (tanulmányok, új barátnő, költözés...). Ennek a túléléséhez muszáj volt lemondanom a stresszről; a rend csak úgy magától előállt a fejemben, és most egészen sikeres fiatalembernek mondhatom magam. Ma már csak nevetek azon, hogy mennyi marokerősítő szerszámom van, amiket levezetésre használtam. :) Reméltem, tudtam segíteni.
2014. márc. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!