Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit értetek el 25 éves korotok...

Mit értetek el 25 éves korotokig? Milyen álmaitok, céljaitok vannak? Boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni, hogy ti 25 éves korotokra mit értetek el? Ugye most van ez a nagy instagram szelfi divat h mindenki nagyon boldognak és sikeresnek akar rajtuk mutatkozni :D Kíváncsi vagyok a nagy átlag valóságra.

2017. nov. 16. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is "csak" diplomáztam addigra és 30-ra (mostanra) sikerült szakmailag is teljesítenem a nagybetűs életben ;). Jól keresek, szeretem a munkám, blablabla. De manapság már nem érek rá annyit szelfizgetni mint egyetemista koromban, amikor ráértem hosszú percekig megkomponálni egy kávés képet vagy egy szelfit, amit az ilyen fiukák mint te félreértelmeztek és azt hiszitek minden arany ami fénylik. De nem baj. ;)
2017. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
what's wrong with you?
2017. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve szereztem egy piacképes diplomát, pályakezdő vagyok jó fizetéssel. Jelenleg van egy lepukkant tragacsom és egy bérelt szobában eltartom magam.

Párkapcsolati szempontból a magánéletem egy katasztrófa. Jelenleg a célom ezt rendbe rakni, plusz gyűjteni egy saját házra.

Szelfizni nem szoktam, sem vetíteni a környezetem felé.

2017. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!