Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit értetek el 25 éves korotok...

Mit értetek el 25 éves korotokig? Milyen álmaitok, céljaitok vannak? Boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni, hogy ti 25 éves korotokra mit értetek el? Ugye most van ez a nagy instagram szelfi divat h mindenki nagyon boldognak és sikeresnek akar rajtuk mutatkozni :D Kíváncsi vagyok a nagy átlag valóságra.

2017. nov. 16. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én akkorra már elértem a villanykapcsolót.
2017. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hihetetlen h le kell írnom, hogy CSAK NORMÁLIS EMBEREK ÍRJANAK NORMÁLIS (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) HOZZÁSZÓLÁST!


Aki trollkodni akar, vagy önmagát ostobának beállítani annak ott van a többi kérdés!

2017. nov. 16. 10:42
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

pár millió félrerakva (házra gyűjtök, meg a jövőbeli kiadásokra)


ami eléggé sínen van az a szakmai dolgaim

informatikusként dolgozom, elég jól tudok félrerakni, jó az időbeosztás, a kollégák is mondhatni normálisak :D

párkapcsolati téren szörnyen állok, de hiszek benne, hogy idővel ez is rendbe jön és kifogok majd végre egy olyan lányt akivel tényleg lehet komolyan tervezni


céljaim között van egy elég nagy projekt ami elég sok embernek segít majd reményeim szerint

dolgozom is rajta és már most is próbálok kisebb dolgokat megvalósítani a projekt nélkül is (mármint a segítésre gondolok)


általában eléggé pozitív és vidám vagyok, ritkán azért magányosnak érzem magamat, de mondhatni boldog vagyok nagyrészt :)

2017. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

“Ugye most van ez a nagy instagram szelfi divat h mindenki nagyon boldognak és sikeresnek akar rajtuk mutatkozni”


Elég butának tűnsz. Hogy lehet egyáltalán egy képen “sikeresnek mutatkozni”, ezt elmagyaráznád a te logikád szerint? Te összekötöd a boldogságot a sikerrel, talán még a jó kinézettel, pedig nincs egymáshoz köze. Nagyon gyerekes gondolkodásod lehet, ha szerinted a szelfizésnek van valami köze a sikerélményhez. Sokan unalmukban szelfiznek, illetve azért, mert jól néznek ki, szépnek tartják magukat. +A boldogság nem korfüggő egyáltalán, úgyhogy nem tudom mit akarsz bemagyarázni magadnak:)

2017. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Én azért elértem pár dolgot addigra, már külföldön éltem albérletben helyi lakótársakkal, nem sokkal a szülinapom előtt költöztem ki egyedül, korrekt (szellemi) munkám volt, akkoriban elkezdtem a kedvenc hobbim és boldogságforrásom, az utazást.


Viszont 19 éves korom óta a belem is kihajtottam, hogy idáig eljussak, még az alvás is luxus volt, nemhogy a szórakozás. Nem volt segítségem, párom vagy akár családom, de egyedül is sikerült.


A céljaim között a legtöbb úticél, be fogom járni a világot, amennyire csak tudom. A karrieremmel kapcsolatban is van konkrét céljaim, ezekért is teszek folyamatosan. Ezen kívül mindent megteszek, hogy a a számomra legfontosabb emberi kapcsolataim olyan fantasztikusak maradjanak, mint amilyenek most. Ezek a nagyobbak, de nyilván folyamatosan van több apróság is. 25 évesen szerintem még nem tartottam a teljes önelfogadásnál, viszont elvégeztem egy önismereti terápiát és azóta is folyamatosan igyekszem magam fejleszteni.


Instagramom mondjuk akkor se volt, most sincs, évekkel később, boldog, kiegyensúlyozott embernek tartom magam, de nem érzem szükségét annak, hogy ezt bárki orra alá dörgöljem.

2017. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól emlékszem épp a mesterképzést csináltam még. Állásom nem fizetett sokat, cserébe akkor mentem egyetemre, amikor csak akartam. Vettem egy autót és volt megtakarításom. A szülinapom után 2 héttel találkoztam a férjemmel.
2017. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

25 éves koromra nem eleget. Most 30 körül úgy érzem szakmailag behoztam a lemaradást, sőt, sőt...


Anyagilag nem panaszkodom, bár lehetne jobb is persze. (Saját lakás némi hitellel, "sport"kocsi, és próbálok félrerakni is)


Magánélet röviden katasztrófa, de már 17 éves korom óta konstans módon

2017. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Én pont idén decemberben leszek 25 és sokat gondolkoztam ezen. Ha úgy vesszük, sok mindent elértem, de nem annyit, mint szerettem volna. Befejeztem az egyetemet, majd rájöttem, hogy nem azzal akarok foglalkozni, elkezdtem egy másikat, amit hamar otthagytam, mert azzal se láttam több kilátást, mint az elsővel. Viszont most van munkahelyem, ami olyan közepesen fizet, jó a légkör, szeretem azt amivel foglalkozom, mégha nem is ezt tanultam. Szóval fogjuk rá, hogy szakmailag elégedett vagyok magammal. A barátaim többségével sikerült fenntartanom a kapcsolatot suli után, pedig eléggé szétszéledt a társaságunk. Ezt is megbecsülöm, mert az igaz barátok ritkák. Na már amivel nem vagyok megelégedve az a magánéletem. 25 évesen fel tudok mutatni egy szörnyű másfél éves se veled, se nélküled kapcsolatot, meg egy csomó 1-2 hónapos próbálkozást, ami nem nevezhető kapcsolatnak. Úgy terveztem 30 éves korom előtt családot alapítok, ezt most nagyon távolinak tűnik. Anyagilag se vagyok nagyon megelégedve magammal. Megélek tűrhető életszínvonalon, de például utazásokra nem telik, pedig olyan sok helyre el szeretnék menni. 10 év múlva remélem már előrébb leszek! :D
2017. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A legfelső polcot. (Mondjuk azt már 18 évesen is simán elértem.)
2017. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

még "csak" 24


több saját vállalkozás a nulláról


autóra, házra megvan de nem vettem még mert a szülőkkel elvagyok


kapcsolat semmi, viszont nem aggaszt mert eddig nem is akartam


közepesen jó sulim van de soha nem fogom használni


boldog is tudok lenni, általában a barátokkal, rokonokkal meg munka közben ha nem tépik az idegeimet az alkalmazottak


a nonstop boldogságot legjobban megközelíteni szerintem csak jó házasságban tudnám


egyébként ha az emberiség/bolygónk jövője szempontjából nézem akkor még nagy a tartozásom...igyekszem törleszteni a birtokolt eszközökkel

2017. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!