Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselitek el a mindenna...

Hogyan viselitek el a mindennapi beszólásokat?

Figyelt kérdés

Akik, mint én is, nem rendelkezek ideális külsővel, és szar emberekkel vagytok körűlvéve..és kötöszködnek. Hogyan viselitek a Titeket ért lelki támadásokat?

Nekem eleve nincsenek szinte barátaim, itthon sincs senkim, egyedül vagyok. Önértékelési bajom is van, mert nagy az orrom. Emiatt érnek beszólások. Már elegem van. Depressziós vagyok, lelkileg feszült, frusztrált. Napi szinten gondolkodok az életemen, és már régen rájöttem hogy semmi értelme. Nincs egy pozitív pont sem az életemben amiért érdemes lenne élni. Ti hogy vagytok ezzel? Szerintetek van kiút? 18/F. Nemet, kort írjatok.



2017. nov. 15. 17:14
 1/3 anonim válasza:
100%
Ne vedd magadra az idióta beszólásokat. Ezeknek pont az a céljuk, hogy te vacakul érezd magad, és az "elkövetők" pedig érzelmi fölényhez jussanak. Vedd félvállról az ilyen beszólásokat, légy rezignált, és ha látják hogy próbálkozásaik eredménytelenek, rövidesen felhagynak a próbálkozásokkal.Ne hagyd őket érzelmi dominanciához jutni, az értelmeddel és a "hideg fejeddel" győzd le őket. No meg keresd olyan emberek társaságát akik nem ennyire rohadtul a felszínes, sekélyes dolgok vonzásában élnek. Nagyon sok ilyen van. Legfeljebb a közvetlen korosztályodban és ismeretségi hálódban kevés, de egészen biztos hogy azon belül is akad egy-kettő. Minden jót kívánok!
2017. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi a szóismétlés miatt. Na és komolyan, bízz bennem, ne te érezd magad rosszul a sok idióta csökevényes érzelmi intelligenciája miatt!
2017. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenek pedig mindenhol vannak, sőt az utóbbi időben egyre inkább az az érzésem, hogy csak ilyenek vannak.

Én úgy szoktam túllépni rajtuk, hogy azt mondom, hogy "Elnézést". :D

De ha ez nem elég, hogy lekopjanak, akkor lehet fokozni még: "Igen nagy az orrom, tudok róla, de nekem így tetszik."

Ilyesmi.

Bár nem vagyok biztos benne, hogy ez mindig használ, az emberek nem normálisak.

2018. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!