Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszahúzódó, csendes lányként...

Visszahúzódó, csendes lányként elképzelhető, hogy "elrettentő" képet festek az emberek szemében?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit hülyén fogalmaztam, de jobban most nem tudom kifejezni magam. Szóval azt vettem észre, hogy soha senki nem közeledik felém, nem jönnek oda beszélgetni hozzám. Én úgy gondolom, hogy a szűkszavúságomnak nem kellene kizáró oknak lennie egy beszélgetésnél. Nektek mi a véleményetek erről?

2017. okt. 29. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Akkor nem fogsz megölni, és a húsomat beletenni a holnapi levesedbe? Jó, megnyugodtam. Csak mikor visszahúzódó, csendes lányokkal beszélek, mindig ez van bennem.
2017. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Még ha csendes és visszahúzódó is vagy, egy mosollyal mindjárt barátságosabbnak fogsz tűnni. Lehet, hogy jobban oda is fognak menni hozzád.

De akár Te is megpróbálhatod a kezdeményezést...

2017. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 Köszönöm! Mosolyogni általában próbálok, amennyire lehet. :)
2017. okt. 29. 18:25
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

Az se mindegy, hogy milyen közegben vagy, sokan nem mennek csak úgy oda idegenekhez, még akkor sem ha nyitott, társaságkedvelő emberek.


Amúgy számomra pont szimpatikus vagy, mert én is ilyen vagyok.

2017. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves vagy?
2017. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2017. okt. 29. 22:01
 17/17 anonim ***** válasza:
A mai napig visszahuzodó vagyok és nehezen bízok meg emberekben mert már nem egyszer visszaéltek a bizalmammal.Igy még a barátkozàs sem könnyű .Közvetlen vsgyok de az igazi arcomat nem mindenkinek mutatom meg.Igy sokszor nagyképűnek és ridegnek tartanak a kívülàllók.Annyit tehetsz hogy a nyitottabb osztàlytársaid viselkedését figyeled meg és próbàlsz hasonloan reagàlni dolgokra.
2017. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!