Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszahúzódó, csendes lányként...

Visszahúzódó, csendes lányként elképzelhető, hogy "elrettentő" képet festek az emberek szemében?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit hülyén fogalmaztam, de jobban most nem tudom kifejezni magam. Szóval azt vettem észre, hogy soha senki nem közeledik felém, nem jönnek oda beszélgetni hozzám. Én úgy gondolom, hogy a szűkszavúságomnak nem kellene kizáró oknak lennie egy beszélgetésnél. Nektek mi a véleményetek erről?

2017. okt. 29. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Elrettentőt nem. Mindössze tiszteletben tartják, hogy egyedül akarsz lenni, a csenddel, testbeszéddel ezt mondod a világnak, így nem keres.
2017. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Én például nem mennék lda hozzád. Akkor sem, ha nagyon tetszenél, mert én is visszahúzódó vagyok eléggé :D
2017. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
En is ilyen vagyok, ugyanez a helyzet is. Rajottem magamtol es mondtak is, hogy elsore ridegnek es/vagy "elerhetetlennek", nagykepunek tunok. Szoval vagy azert, amit az elso is irt, vagy azert, mert ok maguk is csendesek, vagy azert, mert tevesen ridegnek hisznek.
2017. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pedig hozzám nyugodtan oda lehet jönni. Becsszó, hogy nem bántanék senkit. :D
2017. okt. 29. 15:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez társaságtól függ.

Voltam már olyan társaságban, ahol szívatták a csendes embereket, olyanban is, ahol csak tudomást se vettek róluk, nem beszéltek velük, meg olyanban is, ahol barátkoztak velük.

2017. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is valószínűnek tartom, hogy olyan jeleket közvetítek a külvilág felé, amelyek azt sugallják: "Egyedül akarok lenni." Ne szóljatok hozzám!"
2017. okt. 29. 16:01
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Elárulom, a fiúk nagyrésze hozzád hasonló csendes, visszahúzódó lányra vágyik, csak elérhetetlenek számunkra, mert elutasítóak, közömbösen reagálnak a közeledésünkre és irreálisan magasak az elvárásaik velünk szemben. Nem beszélve arról hogy a fiúk szintén visszahúzódóak ha egy lány abszolút semmi jelét nem adja hogy érdekelném őt.
2017. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy jó szűrő. Aki így is odamegy, azt tényleg érdekled.
2017. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én félek tőled, kérdező, ne bánts, kérlek! :(
2017. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Nyugalom, nincs mitől félni. :)
2017. okt. 29. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!