Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le csókolomozott egy nálam kb...

Le csókolomozott egy nálam kb 30 évvel öregebb férfi . Miért? (14 vagyok)

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert nőnek nézett, és nem gyereknek. Ebben a korban nem csak a fiataloknak bonyolult a köszönés, hanem a felnőtteknek is.

Már nem vagytok gyerekek, felnőttkor küszöbén inkább titulálunk felnőttnek a köszönéssel, mint gyereknek.

2017. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert van aki minden nőnek így köszön, ez főleg 50 év felett szokás, mert régebben ez volt a természetes.
2017. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Azé mert 14 évesen 50-nek nézel ki.
2017. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

A szia, túl bízalmas. A csókolom az meg érdekes.

Elég sok nő 45 feletti mondá nekem magáról "nem vagyok én öregasszony"


Ki megbántottan. Ez sértő ám, én is tapasztaltam, mostanában, amikor ettem a kakajós cigányt...szóval megütött miért nem tegez, nem kell engem magázni, nem vagyok professzor...de

Ha magamból, mert mindig magából indul ki a Zember, egy nőnél sehogy sem jött a csecs-szópós ajkaimra a szia, pedig felajánlotta több alkalommal

"Nem vagyok, én a nagynénéd"


Gondolkodtam, miért csókolomozom, s miért hisz a férje is mondta, sziázzam a nejét nyugodtan...aztán rájöttem, hogy miért.


A szia bizalmas köszönés, olyan, mint egy pici puszi az ajkakra. A csókolom, az meg erőszakos, hiszen eddig soha senki nem kérr belőle inkább kikére magának. Komolyan! Egyik olyan mérges lett csak na. Nehéz kiigazodni rajtuk, mert egyiknek az fáj ha tegezem, mert ilyenre is akadt pedál.

2017. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Udvariasság jele, apám is csókolommal köszön minden nőnek, a fiatalabbnak is.
2017. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa köszönés, ne sértődj meg rajta.
2020. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!