Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fanszörzet is őszűl?

A fanszörzet is őszűl?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egy idő után mindenhol őszül (a szerencsés kivételektől eltekintve)
2017. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
igen. bár nem tudom, mi késztetett arra, hogy kiírd ezt a kérdést. :D Jó hogy valakit ilyen dolgok foglalkoztatnak.
2017. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Ne szégyenítsd meg az ősi fanszörséget a most különeösen a nyugdíjasokat. Te is leszel majd nyugdijas, ha lesz munkaviszonyod.
2017. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom poénnak szántad a válaszod 3as...ha meg nem, akkor előbb értelmezd amit írtam..mit beszélsz a nyugdíjasokról meg a munkaviszonyról? Nem leszek nyugdíjas, mert én nem fogok 70 éves koromig dolgozni. akinek annyi esze van, hogy a szánalmas "nyugdíj"-ra vár, nem is sajnálom.
2017. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, viccnek. Elnéztem egy személyes névmást, és szerettem volna a megfáradt nyugdíjas korosztályt érdekében kiállni (innen a fotelból)


🐇

2017. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem a hajam már tiszta ősz de ott lenn még fekete

Megnéznek amikor zuhanyozok

2017. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
apukám már tiszta ősz de ott még tök fekete neki
2019. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!