Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az önző anyákról?

Mit gondoltok az önző anyákról?

Figyelt kérdés

Akik tényleg, önzők, csak magukkal foglalkoznak, a gyerekeiket meg nagy ívben le..@rják.. Elítélitek, sajnáljátok vagy utáljátok az ilyen embereket?

Mivel az én anyám is ilyen, én haragot érzek vele kapcsolatban. De az "bűn", rossz dolog , ha egy gyerek utálja az anyukáját?

Jobb az ilyen anyától megszabadulni örökre, vagy érdemel esélyt? Megérdemli, hogy később lássa az unokáit és játszhasson velük, mikor egyébként a saját lányát , fiát nagy ívben letojta? Mit érdemelnek azt ilyen anyák?

Azt kapja ,amit megérdemel? amit ő adott (semmit/legfeljebb fájdalmat), vagy elkell fogadni ,hogy ő ilyen és ennek ellenére szeretni és úgy tenni, mintha minden frankó lenne? Mit gondoltok?


2017. szept. 20. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
az ilyen megérdemli, hogy a gyerekek leszarják, egye meg amit főzött
2017. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Senkit nem kell szeretni csak azért, mert rokon. Hasonló helyzetben voltam (bár nálunk a bántalmazás is mindennapos volt), én nem tartok haragot, mert minek, az csak engem mérgez.


Egész egyszerűen megszakítottam vele minden kapcsolatot, ennek több, mint 10 éve. Jártam pszichológushoz, megcsináltam egy hosszú önismereti terápiát, sikerült lezárnom a történetet, nem hiányzik az a szeretet, amit tőle sose kaptam. Az meg, hogy mit érdemelne nem kifejezetten érdekel, az én felelősségem a saját életem, abba pedig egy ilyen ember nem fér bele.

2017. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!