Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életképtelen balfék lennék...

Életképtelen balfék lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon terveim között volt a külföldre való elvándorlás. Mostanság ahogy már így felmerült ennek a konkrét lehetősége, egyszerűen félek tőle. Nincs hozzá társam, egyedül kéne neki vágni, és félek hogy egy tök idegen helyen, nyelvet elég jól megértem, beszélem is valamennyire. De még is félek. Hogy bármikor bármi bajom van, hivatalos, egészségügyi, akármi, és nem tudom hogy ott hova tudok majd menni éppen. Vagy bármi ilyen problémám felmerül nem tudom hogy mit merre kellene intézni. Szóval tartok az egésztől.


De másik ismerősöm meg szinte semmi angoltudással kiment egy évig kint élt, egész jól elboldogult. Meg tényleg az utolsó tróger lumpen semmirekellő is kimegy, és valamennyire feltalálja magát. Én meg egyszerűen be vagyok rezelve az egésztől.


Ennyire balfék lennék?


2017. szept. 17. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A félelmet le lehet győzni, és megéri is, mert elég nagy hátrány. "Utolsó tróger semmirekellő alakokat" is úgyan azok a veszélyek fenyegethetik, mint téged, de ők nem törődnek vele. Biztosan őt is érték gondok, de őt nem húzták le annyira lelkileg ezek, mint amennyire téged lehúzna:D

Meg nem kell lenézni másokat, ha az ismerősöd feltalálta magát, akkor nem lehet annyira semmirekellő, mint aminek te itt beállítod. Nem csak az angol tudás körül forig minden...

2017. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy életképtelen, de tény hogy ha nem vágsz bele soha, akkor soha nem is fog megtörténni és majd bánhatod hogy nem tetted meg.
2017. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el megéri kimenni. Nem tudom te hogy vagy vele, de én inkább élek normálisan (jól) nyugaton 20 évet, minthogy itt szenvedjek 40-et. Alig várom, hogy elmennyek innen. A családon, a házunkon és a magyar konyhán kívül nem hiszem, hogy bármi is hiányozni fog nekem.
2017. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!